Mizah Kültürü Sayı-3

Mizah Kültürü Sayı-3

Mizah Kültürü

Like Tree60Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-12-2015, 13:17   #1

serdary67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 257428
•Rep Seviyesi :
serdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond repute
Standart Mizah Kültürü Sayı-3

İ.B.B yayınıdır.Emek veren dostumuz sağolsun.
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
serdary67 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2015, 14:06   #2

direnc11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1019222
•Rep Seviyesi :
direnc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond reputedirenc11 has a reputation beyond repute
Çok ilginç bir dergiyi bizimle buluşturmuşsun üstadım.

Birkaç nedenle ilginç:

1) İki yayın koordinatöründen birisi sevgili üstadımız Hakan Alpin'miş.

2) Siyasal kutuplaşmanın bugün geldiği boyuttan epey uzak olduğumuzu gözlemleme şansı verdi bu dergi.

3) İçeriğinin çok büyük bölümü çizgi romana ayrılmış.

Dolayısıyla dostlara biraz zaman ayırıp dergiyi incelemelerini öneriyorum.

Büyükşehir Belediyesi'ni internet sitesinde başka sayılar var mı diye araştırdım ama nedense bulamadım.

Dergiyi tarayan dostumuza ve bizimle buluşturan serdary67 üstadıma teşekkür ediyorum.
direnc11 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2015, 15:35   #3

Beymelikli18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 221367
•Rep Seviyesi :
Beymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond repute
Teşekkürler, serdary67 kardeş nerden buldun bunları harika dergiler.
Beymelikli18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2015, 21:18   #4

•Rep Puanı : 85112
•Rep Seviyesi :
Hakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond repute
Hatırlanmak güzel elbette, teşekkür ederim. Mizah Kültürü Dergisi'ni Hasan Kaçan'ın teklifiyle hazırlamaya başlamıştım. Serde çizgiromancılık olunca, mizah unsurunu da evrensel boyutlarıyla ele alarak ve ıskalamamaya çalışarak yayını 19 sayı hazırlama şansı bulmuştuk. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş.'de yaşanan bir yönetim değişikliği nedeniyle devamı maalesef gelmemişti. Ancak her daim gıptayla ve güzelliklerle hatırladığım bir yayın oldu Mizah Kültürü. Sevgili abimiz, ustamız Hasan Kaçan'ın da kulaklarını çınlatıyorum buradan ve böyle bir yaynda yer alma fırsatı verdiği için hayırla yad ediyorum kendisini.
Hakan Alpin isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2015, 22:03   #5

•Rep Seviyesi :
serdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond reputeserdary67 has a reputation beyond repute
Alıntı: Hakan Alpin´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Hatırlanmak güzel elbette, teşekkür ederim. Mizah Kültürü Dergisi'ni Hasan Kaçan'ın teklifiyle hazırlamaya başlamıştım. Serde çizgiromancılık olunca, mizah unsurunu da evrensel boyutlarıyla ele alarak ve ıskalamamaya çalışarak yayını 19 sayı hazırlama şansı bulmuştuk. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür A.Ş.'de yaşanan bir yönetim değişikliği nedeniyle devamı maalesef gelmemişti. Ancak her daim gıptayla ve güzelliklerle hatırladığım bir yayın oldu Mizah Kültürü. Sevgili abimiz, ustamız Hasan Kaçan'ın da kulaklarını çınlatıyorum buradan ve böyle bir yaynda yer alma fırsatı verdiği için hayırla yad ediyorum kendisini.

Üstadım diğer sayılardan elinizde var mı?Gerçekten kaliteli bir dergiymiş.
serdary67 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2015, 22:09   #6

•Rep Seviyesi :
Hakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond reputeHakan Alpin has a reputation beyond repute
Maalesef hepsinden birer adet var, fazlaların hepsini isteyen arkadaşlara geçmiş yıllarda hediye etmiştim..

Hakan Alpin isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2015, 22:10   #7

yaşlıkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 644739
•Rep Seviyesi :
yaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond reputeyaşlıkurt has a reputation beyond repute
Teşekkürler.
yaşlıkurt isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2015, 22:19   #8

•Rep Seviyesi :
Maalesef hepsinden birer adet var, fazlaların hepsini isteyen arkadaşlara geçmiş yıllarda hediye etmiştim..

Keşke tarayıcım olsa sizden ödünç alıp sonra kargoyla size geri yollardım.Kapaktaki darkwood sakinleri zaten bir efsane yayındı.O da eksik kaldı.
Alt 30-12-2015, 22:24   #9

•Rep Seviyesi :
Sevgili dostum, Darkwood Sakinleri'nden ne kadar eksiğin varsa, 1. sayı hariç, o kalmadı elimde, yaz bana. Hepsini sana kargoyla hediye olarak göndereyim. Kargo bedelini ben öderim diyen dileyen tüm Çizgi Diyarı dostlarına da elimde kalan sayıları aynı şekilde seve seve gönderebilirim. Bana adres bilgilerini ve istedikleri sayıları yazmaları yeterli
Alt 30-12-2015, 22:44   #10

•Rep Seviyesi :
Sevgili dostum, Darkwood Sakinleri'nden ne kadar eksiğin varsa, 1. sayı hariç, o kalmadı elimde, yaz bana. Hepsini sana kargoyla hediye olarak göndereyim. Kargo bedelini ben öderim diyen dileyen tüm Çizgi Diyarı dostlarına da elimde kalan sayıları aynı şekilde seve seve gönderebilirim. Bana adres bilgilerini ve istedikleri sayıları yazmaları yeterli

Değerli hakan bey benim evde kitap dergi koyacak yerim kalmadı.Ama karargahla irtibat kurup onlara yollarsanız onlar tarayarak foruma koyarlar böylece herkes faydalanır.Zeki abiii komutanım bir bakıver bak hakan bey ne diyor.

Bookmarks

Seçenekler
Stil