Mister No Derleme - 02 (Amazonya)

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
751
1,581
Gotham

Mister No derlemelerine devam ediyorum. Özellikle yeni başlayanlar ve tekrar okumak isteyenler için çok yararlı olduğunu düşünüyorum. Tay yayınlarının fasiküller halinde yayınladığı serinin 3,4 ve 5. sayılarını toplayıp tam macera şeklinde sundum. Gerekli düzenlemeler de yapıldı. İçindeki macera isimleri sırasıyla : Amazonya , Yeşil Cehennem , Mutlu Karşılaşma. Sevgiler :)

Son düzenleme:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,204
Kamlançu
Tam maceralar keyifli oluyor. Devamını okumak nasip olacak mı diye bir dert kalmıyor.
Mister No maceralarına biraz yabancıyım, tam maceralar sayesinde okuyabileceğim nihayet.
Teşekkürler, eline sağlık.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,204
Kamlançu

Şimdiye kadar bir ya da iki sayısını okumuşluğum var. Arkadaşın evinde kitaplığı karıştırırken bulmuştum. Yarım macera idi tabiiki. Tavsiyenizi göz ardı etmeyeceğim, bu derlemelerle birlikte okumaya başlıyorum artık.

Moderatör tarafında düzenlendi:

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,336
hiçbiryerde :)
Teşekkürler Tardis, derleme iyi olmuş. Benim ricam Tay yayınları ile devam etmen.
Lal Klasik Maceralar serisi zaten orjinal sırayla gidiyor, onda sorun yok.
Bu arada Teksas 20'yi ham haliyle tek sayfa yapabilirsen sevinirim:)
Selamlar, sevgiler...

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
751
1,581
Gotham
Teşekkürler Tardis, derleme iyi olmuş. Benim ricam Tay yayınları ile devam etmen.
Lal Klasik Maceralar serisi zaten orjinal sırayla gidiyor, onda sorun yok.
Bu arada Teksas 20'yi ham haliyle tek sayfa yapabilirsen sevinirim:)
Selamlar, sevgiler...

Tay ile başladım Tay ile gideceğim sevgili dostum. Serinin en başı olduğu için Mister No'ya sıfırdan başlamak için seçtim bu seriyi.

Hay hay. 10 dakikaya hazır düzenlemen :)