Mister No Tay Yayınları - 01 (Düzenlenmiş)

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
751
1,581
Gotham
misternofasikl001.jpg

Merhabalar sevgili dostlar yeni bir düzenlemeyle daha karşınızdayım :) Sevgili fındıkfındık kardeşimin isteği üzerine ''Mister No'' 'ları düzenlemeye başladım. Bir aksilik olmazsa ilk sayıdan başlayıp son sayıya kadar düzenlenmesi gereken Tay Yayınları fasiküllerini düzenleyeceğim. Önceki düzenlemelerimde olduğu gibi çift sayfa olsun parlatma olsun kırpma olsun çoğu durumu hallettim. Dostların uyarılarını dikkate alaraktan marj rengi artık siyah değil :D Lafı fazla uzatmadan bir zamanlar Bay_x dostumun taradığı ilk kitapla sizi baş başa bırakayım :D Umarım beğenirsiniz , sevgiler ...

Son düzenleme:

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,347
12,822
iskenderun-Hatay
Teşekkürler, okumayanlar için güzel bir çalışma ama ben ve diğer fumetticiler en az 10 defa rahat okumuşuzdur bu macerayı ve devamındakileri..Ben Jil beklerken sözünüzü unutuverdiniz :)Nasıl olsa yenileyeceksiniz diye arşivimdeki bütün çift sayfa Jil'leri silmiştim birazdan tekrar indireyim :(

Son düzenleme:

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
751
1,581
Gotham
Teşekkürler, okumayanlar için güzel bir çalışma ama ben ve diğer fumetticiler en az 10 defa rahat okumuşuzdur bu macerayı ve devamındakileri..Ben Jil beklerken sözünüzü unutuverdiniz :)Nasıl olsa yenileyeceksiniz diye arşivimdeki bütün çift sayfa Jil'leri silmiştim birazdan tekrar indireyim :(

Sakın öyle bir şey yapmayın ! Bir Mister NO bir Jil olarak gidiyorum ben. Unutur muyum hemen öyle sevgili kardeşim sözümüz söz :)