Mister No ikili buluşuyor türkiyede ilk

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,645
ÖNCELİKLE HER PAZAR 32 SAYFALIK BİR FASİKÜL DİYEREK BAŞLADIĞIM ÇEVRİDE BU PAZAR BİR FASİKÜL VEREMEYECEĞİMİ BİLDİRMEM GEREK. KUSURA BAKMAYIN. BU PAZAR BİR DEĞİŞİKLİK YAPTIM VE TÜM BİR KİTABI VEREYİM DEDİM.
MİSTER NO İKİLİ BULUŞUYOR. ORJİNAL SERİDE SAYI 195 DUE CONTRO TUTTI İSMİYLE YAYINLANMIŞ VE TÜRKİYEDE YAYINLANMAMIŞ BİR ALBÜMDÜR. TARAFIMDAN ÇEVRİSİ YAPILAN MACERANIN İKİNCİ KİTABI OLUP 5-6-7 İNCİ FASİKÜLLERİ İÇERMEKTEDİR.

DAHA ÖNCEKİ FASİKÜLLER: 1 AFRİKA KOLORDUSU HAZİNESİ 2- SS GELİYOR 3 TOBRUKA VEDA 4 TERKEDİLMİŞ KALE VE 5-6-7 İNCİ FASİKÜLLERİ İÇEREN BU GÜNKÜ ALBÜM İKİLİ BULUŞUYOR.

İYİ PAZARLAR.

DUE CONTRO TUTTİ (İKİLİ BULUŞUYOR)

boxcya yüklediğim linklerin hepsi çalışmaktadır. Boxca ücretsiz olduğu ve mobil cihazlardanda indirme yapabildiği için çok kullanışlıdır ve hesabım olduğu için link silinme sorunuda olmuyor. türkiyeden giriş engellendiği için link çalışmıyor sanabilirsiniz. böyle durumlarda kproxy.com vtunnel.com ktunnel.com gibi proxy sitelerine girip indirme linkini yapıştırmanız yeteceği gibi yasaklı sitelere giriş programı kullanarakda kitapları indirebilirsiniz. başka sitelere yüklemek çözüm değildir oralarada giriş yasaklanabilir.

Son düzenleme:

balkatan

Onursal Üye
5 Tem 2009
999
4,680
Her türlü övgüyü ve sevgiyi hakediyorsun.
Gerçekten de yüreğimize indirdin,
Sevinçten deliye döndük.
...
Sevgi, saygı ve teşekkürlerimle.

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,645
[sıze="4"]sana özel bir bölüm açmaya az kaldı sanırım..
Olmazlar olur hale geliyor..
Eline sağlık..
Sevgiler..[/sıze]

aman özel bölüm istemem bu çeviri balonlama işi zor :) ama hadi bir müjde vereyim ama kimse duymasın bi de harika bir conan macerasını çeviriyorum renkli, çizimler müthiş,tek kitaplık macera ve türkiyede yayınlamamış nasıl ? :)

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,827
Okuyorum korktum ilk önce bu pazar fasikül yok diyince ama sen çok sevindirdin hepimizi Allah razı olsun senden kardeşim ellerine sağlık...

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
aman özel bölüm istemem bu çeviri balonlama işi zor :) ama hadi bir müjde vereyim ama kimse duymasın bi de harika bir conan macerasını çeviriyorum renkli, çizimler müthiş,tek kitaplık macera ve türkiyede yayınlamamış nasıl ? :)

conan the barbarian 264-275 arası ingilizceler hiç Türkiyede yayınlanmadı. olsa olsa odur diyorum.
mister no için ayrıca teşekkürler.
tara0048horzjfj.jpg

Son düzenleme:

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,645

conan the barbarian 264-275 arası ingilizceler hiç Türkiyede yayınlanmadı. olsa olsa odur diyorum.
mister no için ayrıca teşekkürler.
seriye dahil değil sevgili albay özel bir kitap normal serilerden farklı daha fazla açıklama yapmayayım süpriz olsun. ama yayınlanmayanları söylediğin için teşekkürler o yayınlanmayan aralığa bir göz atarım bulabilirsem :)

kartal şahin

Kıdemli Üye
23 Haz 2009
126
17
efsane olmak zordur cengiz dostum özveri ister fedakarlık ister efsaneler kolay kolay pes etmezler senin de dediğin gibi italyancası olmamasına rağmen efsaneler italyanca bir kitabı bir çevirmenden daha iyi çevirebilir her şey için teşekkürler dostum süpersin eline koluna en önemlisi de arslanlar gibi yüreğine sağlık çizgi diyarı viplerin iplenmediği gönülden paylaşımın olduğu site uzak ara önde geçilmesi imkansız....

cengizgul

Çeviri & Balonlama
29 Ağu 2011
758
1,645
efsane olmak zordur cengiz dostum özveri ister fedakarlık ister efsaneler kolay kolay pes etmezler senin de dediğin gibi italyancası olmamasına rağmen efsaneler italyanca bir kitabı bir çevirmenden daha iyi çevirebilir her şey için teşekkürler dostum süpersin eline koluna en önemlisi de arslanlar gibi yüreğine sağlık çizgi diyarı viplerin iplenmediği gönülden paylaşımın olduğu site uzak ara önde geçilmesi imkansız....
övgüleri hak eden bir yer varsa kesinlikle cizgidiyarı ve onu kurup yaşatmaya çalışan insanlardır onların bu büyük emeğine ne yapsam karşılık vermiş olabileceğimi sanmıyorum.
AYRICA PAYLAŞIM YAPAN HERKESE VE YORUM YAZARAK YAPILAN İŞİN AMACINA ULAŞTIĞINI GÖSTEREN TÜM DOSTLARA, SEVGİLİ KARTAL ŞAHİNİN VASITASIYLA BENDE TEKRAR TEŞEKKÜR EDİYORUM.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,901
seriye dahil değil sevgili albay özel bir kitap normal serilerden farklı daha fazla açıklama yapmayayım süpriz olsun. ama yayınlanmayanları söylediğin için teşekkürler o yayınlanmayan aralığa bir göz atarım bulabilirsem :)

ben bulurum sana sen yeterki çeviririm de, bak buldum bile

bu linkte 257-275 arası var. türkçeye hiç çevirilmemişler 264-275 ci sayılar.tane ortalama 25 sayfadan 12 sayı.

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,163
Çok teşekkür ederim Dostum bu müthiş emek için.Şuan indiriyorum.İnincede hemen okuyacağım.:)