Mister No Tay Yayınları Fasikül Sayı 001

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,162
bRG3Fsv.jpg

Sayın savok nezdinde,
Çizgi Diyarı üyelerine naçizane armağandır.
Kabul buyurunuz lütfen.
Her şey gönlünüzce olsun.
Saygılarımla.

Şarkıyı dinlerken, “su” sözcüğünü “çizgi roman” olarak algılamanız naçizane istirhamımdır.

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Mister No sonunda Türkiye'de yayınlandığı ilk sayısı ile diyarımızda.
Kapağı ile herşeyi ile..
Yayınlandığı gün gibi..
Uydurma kapaktan kurtulup gerçeğinin yerine koymak çok keyifli olacak..
Bunu sağlayan ilk sayılar ustası Bay_x'imiz..
Hiç sakınmadan paylaşmaya devam ediyor..
Hem de bana armağan edilmiş..
Sağol sevgili dostum..
Gün eksilmesin pencerenden..

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,387
üstadım harika bir işe el attın
önemli seriler sayende kaliteye büründü
kattığınız güç forumu ve arşivimizi depreme dayanıklı hale getiriyor
iyiki varsınız, sağolun varolun

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
Kaba da olsa mister no mister no dur dostumuzun ilk sayıdan uçağı arızalanırsa thy ye havale ederim ona göre..! paylaşım için teşekkürler ellerin dert görmesin. mevlam yağdırsın ama sitemizden dimi... yukardan gelirse kaliteli ciltlerde birinci hamurlarda yarılmadık kafa kalmaz sayfa sayfa yağsa sıradaki sayfayı ara dur diğer sayfa nerde diye allahtan abilerimiz akıl etmiş böyle bir havuz var nice damlalar , nehir ve çağlayanlar burda buluşuyor hepimiz tadıyoruz imkan nisbetinde kimimiz kova kova kimimiz bardak bardak...:)

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
846
Çok değerli paylaşımlarıyla bize eskiyi, nostaljiyi, çocukluğumuzu tüm orjinalliğiyle yaşatan Bay_x'e bu enfes paylaşımı için de içten teşekkür ederim, saygılarımla...

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Engin coğrafya bilgisi olanların dışında kalanların hiç bilmediği Manaus şehri, Brezilya'nın para birimi kruzeiro, "puxa vida" nidası, SS ve tabii ki Mister No ve pırpırı ile tanıştığımız sayı.

Teşekkürler, üstat.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
İlkler unutulmaz denir,gerçekten öyle.
Sevgili Bay_x kardeşim çok sağolasın.Kazandırdığın zenginlikler için çok çok teşekkürler ederim,sevgiler ve saygılar sunarım.

MİKA

Yeni Üye
7 Mar 2015
8
6
konu kesinlikle sabitlenmeli..1.sayıyı kim kaybetmiş ki bulasın.. Paylaşım için sağolasın..