Mister No Tay Yayınları Fasikül Sayı 027

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,162
3qGQHN2.jpg

Son düzenleme:

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
Dostum bay x sandıgın diplerinde kaptan swing kaldı mı ? acaba :9

sınırsız paylaşım için tekrar tekrar teşekkürler

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Her yönden ok,mızrak yağıyor adamım sigara keyfine ara vermiyor.:D

Seviyorum bu dengesiz pilotu,ve onu bizlere sunanları.Teşekkürler bay bilinmeyen..:)

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,162
Dostum bay x sandıgın diplerinde kaptan swing kaldı mı ? acaba :9

sınırsız paylaşım için tekrar tekrar teşekkürler

Hoz Swing’ler hariç, en az bir metre daha çıkar; ama hangi seri bilmiyorum, bakmam gerekir... Alpagut fasikül serisinden ise ara ara gelmeye devam edecek; fakat taahhütte bulunmak istemem, zaman mekân meselesi biliyorsunuz. Elimden geldiğince taramaya devam edeceğim; fakat öncelikleri yerli kahramanlara ve şu anda çıkmayan (ulaşılması zor, aynı zamanda da özlemli) kitaplara vermek istiyorum. Swing’leri (Hoz Yayınları zaten hepsini bastı) ve diğerlerini canım sıkıldıkça tarayacağım. Saygı ve sevgilerimle...

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
846
Mister No'nun ibretlik kaygısızlığına, vurdumduymazlığına bakın... Ortalık yıkılıyor onun ağzında bir sigara, umursamaz bir yüz ifadesi... Bu durumda bile adrenalin düzeyinde bir kıpırdanma yok sanki... Aslan Şükür de biraz abartmış galiba... :)

Sevgili Bay_x sen ise mutluluk verici paylaşımlarını istediğin kadar abartabilirsin, bizim için hiç bir mahsuru yok ;)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Bugün verdiğin iki Mister No fasikülüyle beni ihya ettin, üstadım.

Çocukluğumda ne kadar zordu bir çizgi romana ulaşmak... Amcamın oğluyla harçlıklarımızı birleştirirdik bir tane çizgi roman alacağız diye... Ama aldığımız o kitaba dokunmak, sayfalarını teker teker çevirmek, adeta onu okşamak; o kadar kıymetliydi ki.

Şimdi dört bir yandan çizgi roman yağıyor. Ben çizgi romanlarımla hala o masum ilişkiyi korumaya çalışıyorum, başardığımı da zannediyorum. Eşimin çizgi romanlarla kurduğum ilişkiye dair söylediklerinden, takılmalarından anlıyorum bunu :)

Çok sevdiğimiz çizgi romana yaptığın tüm katkın için teşekkür ederim, üstadım. Karşılıksız olduğu ve büyük bir mütevazilikle yapıldığı için bir kez daha teşekkür ederim. Böyle olunca o çocuk masumiyeti korunuyor galiba.

12 Şub 2010
15,006
543,642
Aslan Şükür'ün ahir zamanına denk geldim galiba. Sigara içtiğim için kötü kötü bakıyordu:D

Ama Mister No'yu hep sigara içerken kapak yapmış Aslan Şükür ustamız.

Şimdilerde çizse Red Kit'inki gibi uzun kürdan koyardı eminim.

Sevgili Bay_x, Hoz hariç bir metrelik Swing'im var diyerek savok üstadımı zıplatacaksın haberin olsun.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,847
136,875
Değerli dostum;
Her paylaşım bir öncekinden daha güzel.
Paylaşma azmin ve fedakarlığın için teşekkür ederim.

atikos35

Onursal Üye
3 Ağu 2009
561
11,642
Bay_x e teşekkürlerimle..
Kitabın tek sayfa olarak düzenlenmiş linki aşağıdadır.
Tablette okuyanlar veya bu şekilde sevenler için Bay_x in izniyle düzenledim.