Mister No Tay Yayınları Fasikül Sayı 105-Gökyüzünde dehşet..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,998
denize sıfır
İlkhan Tok arşivini talan etmeyi sürdürüyoruz:D
iyi seyirler..

001zvz.jpg

003opo.jpg

Mediafire

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,845
İyi talanlar diyorum o zaman ve yeni talanlanmış sayıları heyecanla bekliyorum sevgili büyük beyaz :)

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
İlhan Tok ve Büyük Beyaz ikilisi nedendir bilinmez :1: giderek gözüme daha hoş görünüyorlar. İlhan Bey, önümüzdeki bayram size bir bayram kahvesi içmeye gelmek için içimde dayanılmaz bir istek var ( neden acaba:rolleyes:). Malum insanlar kütüphanelerini çeşitli yardımseverlerin destekleriyle oluştururlar. Ve sevgili Büyük Beyaz siz de özverili bir şekilde çalışıyorsunuz, her ikiniz de sağ olun :)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,026
Mersin
İlhan Tok ve Büyük Beyaz ikilisi nedendir bilinmez :1: giderek gözüme daha hoş görünüyorlar. İlhan Bey, önümüzdeki bayram size bir bayram kahvesi içmeye gelmek için içimde dayanılmaz bir istek var ( neden acaba:rolleyes:). Malum insanlar kütüphanelerini çeşitli yardımseverlerin destekleriyle oluştururlar. Ve sevgili Büyük Beyaz siz de özverili bir şekilde çalışıyorsunuz, her ikiniz de sağ olun :)

pandora dostum mersine yolun düşerse kahveye beklerim, çizgi diyarından indirdigim çizgiromanlardan oluşan muhteşem bir arşivim var :Ğ, büyükbeyaz dostum iltifat ediyor arşiv diye, benim misyonum( site için yababilecegim şimdilik bu) eksik sayıları bulmak :cool:, bu kadar karşılıksız paylaşım olan bir yerde en azından bunu yapabiliyorum

büyükbeyaz dostum tekrar teşekkür ederim

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,046
Sarıyer
El Loco (deli) ile havada silahsız bir uçakla kapışabilmek için nasıl Mister No'nun çılgın olması gerekiyorsa, Çizgidiyarının eksiklerini giderme misyonuna soyunabilmek içinde insanın biraz çılgın olması gerekiyor. Sonuçta harcanan emek, zaman ve paranın karşılığı sadece ve sadece bir kırmızının daha maviye dönüşmesi. Bu gayreti gösteren tüm dostları olduğu gibi sizleri de yürekten kutlarım.

Teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,644
Kasımpaşa
Ben İlkhan'ın tokunu, beyazın büyüğünü severim..
Ben her ikisinin böyle oturup o mu eksik bu mu eksik diye aramasını severim..
Ben insanın hasını severim.
Bu sitede onlardan bol miktarda var.
Şükürler olsun..
Sevgiler, saygılar..

12 Şub 2010
15,006
543,715
Çılgın pilotumuzun en çılgın maceralarından biri

Derin ilişkilerin boyutlarından seçkin:) örnekler de var

Teşekkürler müthiş ikili