Mister No Tay Yayınları Özel Albüm 13 - Leopar Adamlar

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,606
hiçbiryerde :)
Romantik bir akşam yemeğine misafir
olacağız demek ama söz konusu olan
Mister No ise beklentileri fazla yüksek
tutmamak gerek sanırım.
Teşekkür ederim Oktay üstadım, selam,
saygı ve sevgilerimle.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,176
Güzel bir macera, Sayın "oktay_izm"in harika düzenlemesi ile tekrar ve keyifle okunur.
Sağ olasın kardeşim;
selamlar ve saygılar...

52308R.gif

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,405
Sevgili Oktay_İzmir dostumuzun çalışmalarını zevkle takip ediyorum.Çok güzel eserlere imza atıyor gerçekten.
Saygı ve sevgilerimizle.
Emekleriniz için çok teşekkür ederim.

extreme

Çeviri & Balonlama
5 Eyl 2012
785
5,398
Arkadaslar bir macera vardı onda da panter adamlar vardı ama bunlar gibi değil onlar pantere dönüşüyordu hangi macera oldugunu bilen var mı?

extreme

Çeviri & Balonlama
5 Eyl 2012
785
5,398
Bir kere daha konuyu hortlatacağım kusura bakmayın ama kafama takıldı bulana kadar rahat etmeyeceğim.

Arkadaslar bir macera vardı onda da panter adamlar vardı ama bunlar gibi değil onlar pantere dönüşüyordu hangi macera oldugunu bilen var mı?

sebo22

Onursal Üye
14 Tem 2009
2,081
5,432
Bir kere daha konuyu hortlatacağım kusura bakmayın ama kafama takıldı bulana kadar rahat etmeyeceğim.

sorduğunuz macera
Mister No Lal Kitap Klasik Maceralar Dizisi 23c - Ananga isimli macera olabilir.sitemizde mevcut link eklemeyi bilmediğim için bu şekilde yazdım.umarım yardımı olur...

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir

Konu bu sayıdan başlayıp, bu sayı ile devam edip, bu sayıda sona eriyor. İyi okumalar...