Mister No Tay Yayınları Büyük Albüm 003

12 Şub 2010
15,006
543,719
file

Tay Yayınları Özel Albüm Serisinin 7., 8. ve 9. sayılarından oluşan Büyük Albüm Serisinin 3. cildinin kapaklarını taradım. 7. Sayıyı ben paylaşmışım. 8. Ve 9. sayılarını sevgili dostum Nihat (Direnc11) paylaşmış. Sayfa numaralarını cilde göre yeniden vermek ve kapakları eklemek suretiyle sıralı listede kırmızı olan Büyük Albüm 3. cildini mavileştiriyorum. Toplam 305 sayfa Mister No. 8. ve 9. sayılar için sevgili Nihat'a teşekkür ediyorum.

Saygılarımla.​

Moderatör tarafında düzenlendi:

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Mr.No paylaşımın ve şimdiye kadar,Çizgi Diyarına kattığın tüm güzellikler için,kuru bir teşekkür çok az..Biliyor ve üzülüyorum..Lakin elimden başka bir şey gelmiyor..Bak gene teşekkür ediyorum..

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,551
İzmir
Harikasınız sevgili haluk abi....Bu diyar size çok şey borçlu,ayrıca tüm bu iltifatlar mister no'yu paylaştığınız için değil valla :D Şaka bir yana bizler için verdiğiniz tüm emekler için sonsuz teşekkürler...İyiki varsınız,ve iyiki sizi ve diyarı tanımışım....

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,845
Ne güzel bir çalışma nasıl ulvi bir kitap paylaşma şevki Allah razı olsun sizlerden. Bu cildi aldığım zaman kapak resimleri beni cezbetmişti çünkü o zamana kadar sadece Tommiks serisi tamamlama gayretim vardı. Daha sonraları sırasıyla Zagor Mister No ve diğer güzel kitaplarla tanıştım lise yıllarımda. Kitap alıp kapaklarını nasıl kolonya ile sildiğimi annem hala anlatır :) Geçen güzel günlerimi -zor ama çok güzel- yeniden hatırlattığınız için de ayrıca çok minnettarım eksik olmayın. Forumumuz iyiki var ve inşallah hep varolacak :)