Mister No Tay Yayınları 244'lük Albüm / Cilt 201 - Ölümle randevu (2015)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Bu bayramda uzun zamandır hareket görülmeyen Mister No'yu ziyaret edelim dedim. Manaus'ta bayram kutlamasına hoşgeldiniz. Tüm forumdaşlarıma iyi okumalar. Bayram hediyemdir.

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
Değerli paylaşımına çok teşekkürler dostum. Bu seriden paylaşıma girmedim,
giriş yaparsan başıma iş almış olurum ve ondan sonra bitirmek için geriye say dur. :)

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Değerli paylaşımına çok teşekkürler dostum. Bu seriden paylaşıma girmedim,
giriş yaparsan başıma iş almış olurum ve ondan sonra bitirmek için geriye say dur. :)

Hiç şaşırmadım ama çok da eksik yok ilk 50 sayı da eksik var ondan sonraki sayılar zaten tamam ilk 50 sayı da fasikül serisinde var zannedersem.Senin aciliyetin olan seriler belli swing en başta gelen sonrası belki zembla belki buna benzer çok eksikli serilerdir bence.Bu arada eksik sayın var mı hala onu da merak ediyorum ki bence tüm şu forumda olan kategorilerde eksiğin olduğunu sanmıyorum hatta bilinmeyen sayılar bile vardır.Siz çizgilerde süper ikilisiniz.

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,076
Bursa
İlk 50 sayısının içeriği fasikül olarak var olduğundan bende bu yüzden pek asılmıyorum Serdar dostum. Bayram süresince bazı sürpriz seri bitirmeleri yaşanabilir. :)

12 Şub 2010
15,006
543,755
Hem kapakta hem de ilk sayfada Mister No'ya diz çöktürmüşler.

Bir araba da sopa yemiş pilotumuz

Böyle işte
Kimine bayram, kimine dayak

Eline sağlık sevgili Oktay, sana iyi bayramlar diliyorum

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Bayram, mister no'suz olmaz demiş sevgili oktay_izm... Iyi ki de öyle demiş... Paylaşim için, çok teşekkürler...

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
hem kapakta hem de ilk sayfada mister no'ya diz çöktürmüşler.

Bir araba da sopa yemiş pilotumuz

böyle işte
kimine bayram, kimine dayak

eline sağlık sevgili oktay, sana iyi bayramlar diliyorum

biz zaten, yediği dayaklardan ötürü çok sevdik serseri pilotumuzu, sevgili profesör... Yediği dayaklar, kendine motivasyon sağlayip, hirs yaptiriyor ve sonrasinda kötüleri cezalandiriyor...

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
İlk 50 sayısının içeriği fasikül olarak var olduğundan bende bu yüzden pek asılmıyorum Serdar dostum. Bayram süresince bazı sürpriz seri bitirmeleri yaşanabilir. :)

Hasan sizden herşey beklenir ben artık gerek sen ve gerekse haluk beyden paylaşımlarda çok şaşırmıyorum ama bu sevginiz insanı çok derinden etkiliyor dostum.