Mister No Tay Yayınları 244'lük Albüm / Cilt 181 - Lanetliler Hattı

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
181.jpg

Senaryolarda Guido Nolitta takma adını kullanan Sergio Bonelli dışında bilhassa Ongaro, Tiziano Sclavi, E.Missaglia gibi kalemi güçlü yazarlar da katılım sağlamışlardır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,845
Tiziano Sclavi genelde fantastik ögeli maceralarda öyküleme yönünü göstermiştir.E Missagliada "Judas" ın senaristlerinden bildiğim kadarıyla.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
bu mister no'ları internet satış sitelerinde görürdüm. imrenir bakar dururdum. hepsini almaya kalksam (ki teorikte mümkün gibi görüksede pratikte uygulaması imkansız) site sayesinde okumuş bulundum. üçyüz küsür görüntüleme 2 yorum 1 link yenileme mesajı. kitabı indiripte teşekkür yazmayanların şemsi paşa pasajında sesleri büzüşünmü? büzüşeyazsın. (büzüşür gibi olsun ama büzüşmesin) bu kadar büzüşmeyi bir arada kullandığım için banada bi ara madalya takılsın:)

tufanbenhur

Yeni Üye
20 Ara 2011
20
3
Paylaşım için teşekkürlerrr ama gene boxca... Bu siteden maalesef indiremiyorumm.Antivirüs programım bu siyeti engelliyor... Yardımcı olabilecek arkadaş var mı acaba? Gene de emeğe saygı derim benn..Tekrar teşekkürlerrr...

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,396
6,522
Ankara
Paylaşım için teşekkürlerrr ama gene boxca... Bu siteden maalesef indiremiyorumm.Antivirüs programım bu siyeti engelliyor... Yardımcı olabilecek arkadaş var mı acaba? Gene de emeğe saygı derim benn..Tekrar teşekkürlerrr...
Virüs programının ayarlarından güvenilir sitelere eklerseniz sorun kalmaz. Dosyayı her halukarda kontrol edecektir zaten.
Bu arada paylaşım için teşekkürler.