Mister No Lal Kitap Klasik Maceralar Dizisi 30a - Kahin

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,610
hiçbiryerde :)
Oldukça fazla ara verdik Klasik maceralara, kapatmaya çalışacağız hep beraber:
Pqzlv8.jpg

1y0Jj5.jpg

ikarus75

Aktif Üye
31 Ağu 2011
358
508
Gerçekten mister no uzun zamandır unutulmuştu.Çok uzun zamandır
Sadece klasik maceralarda değil tüm serilerde bir paylaşım olmadı.Zagor evlatta mister no üvey evlatmı :) ?Ellerine sağlık sayın yeryüzü bizi yine mutlu ettin.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
Kocaman kitaplar, gittim gördüm, hepsi taranmaktan daha doğrusu kaliteli tarama yapmak çabası ile cilt yerlerinden ayrılmış, parçalanmıştı. Sordum bu parçalanma seni üzüyor mu diye, olur mu dedi biz Haluk abiden el aldık, insanlar mutlu olsun yeter demişti...
İşte böyle, bu insanlar benimle dost olma lütfunda bulundukları için mutlu ve gururluyum.

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,455
Kendi Koltuğunda
Gerçekten kaliteli taramalar ve siyah görüntüler resmi daha canlı gösteriyor ve okumayı zevklendiriyor çizimlerin silik vebeyaza yakın görüntüler sanki çizilen kalemin yetersizliği gibi hiç sevmiyorum tabiiki kendi görüşümdür.
Böyle doktorumuz gibi taramaları çok seviyorum bence kitabın ne kadar sürükleyici olduğu değil taramanın ve siyah tonlamanın ne kadar kaliteli olduğu önemlidir.
İşte yeryüzü üstadımızı bu yüzden tebrik ediyor teşekkürlerimi sunuyorum paylaşımlarının devamını bekliyorum saygılar.

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
Ellerinize sağlık bugün kitabımız Mister No oldu sayenizde.
Paylaşım için teşekkürler.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Bir forum düşünün o forumdaki büyük adamlar elindeki koca kitabı parçalayıp tarıyor bu ancak çizgidiyarında olabilir güleryüzlü güzel cemil dost sağol.

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Teşekkür ederim üstadım ne güzel maceralar bunlar inşallah sayende devamlarını da beklemedeyim :)

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,003
Bignotti'nin çizgilerine bayıldığımdan olabilir,bu macera da çok hoşuma gidiyor.
Pırıl pırıl taramalara verilen emek ve en iyiyi bulma çabası hep fedakarlıkla alakalı.
Çok teşekkür ediyorum üstadım...

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,132
20,709
Gözümden kaçan bir macera. Hemen arşive alayım.Teşekkürler, Yeryüzü.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Güzel kapak... Kapaktaki kukuletali, karanlik yüzlü şahsiyet mister no'ya işkence yaptiriyor... Ama mister no, bunun acisini çikartir... Harika paylaşim için, çok teşekkürler sevgili yeryüzü...