Mister No Lal Kitap Klasik Maceralar Dizisi 48D - Tanrıların Dönüşü

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,963
103,838

İyi okumalar...

dx6rdrq91jdqb575x.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

senefru

Süper Üye
14 Eki 2010
1,119
1,358
Harika günümüze renk kattı, bizleri çok memnun ettiniz her şeye çok teşekkürler....

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Aslında Bonelli yazarları pek fantastik hikaye yazmak istemdiklerini düşünüyorum. Elbette konu Martin ve Dylan olunca bu biraz saçma bir düşünce gibi gelebilir ama sıkışmadıkça pek fantastik tarafa kaymadıklarını düşünüyorum. Mümkün mertebe de hikayelerde fantastik ve doğaüstü ögeleri normal bilimsel gerçeklere dayama istekleri var. Nedense ben fantastik hikayeleri daha fazla seviyorum, zaten monoton geçek hayattan kaçılarak sığınılmış limanlara ihtiyacımız olduğundan mıdır bu maceralara beni ve bir çok okuru çeken diye düşünmeden edemiyorum. Kapaktan anladığım bu da böyle bir hikaye belki de bir bilimkurgu. Okuyup göreceğiz ve paylaşanlara teşekkür, bu sanatı yaratanlara selam olsun.

camozu

Onursal Üye
12 May 2014
181
3,326
sayın Altan , Daltas üstad, Yaşlıkurt ağabeyimiz ve siz, çizgidiyarında son zamanlarda gördüğüm en aktif insanlarsınız ..paylaşımlarınızla çizgiroman dünyamıza yaptığınız katkıların bir kuru teşekkür ile ödenmeyecek derecede olduğunu biliyorum. yine de teşekkür ederim..sağ olun ,var olun.. iyiki varsınız..

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,980
Tanrı dedikleri,3-5 hayalperest lejyon..
Tek suçları Mr.No'yu hesaba katmamak..
Harika paylaşım..Çok teşekkürler,ellerinize sağlık altan kardeş..