Mister No Lal Kitap Klasik Maceralar Dizisi 40A - Acımasız Bir Dünya

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,987
106,103

İyi okumalar...

nOv84N.jpg

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,882
52,466
Kendi Koltuğunda
Teşekkürler sevgili üstad altan
Her zamanki gibi oldun foruma sultan
Ramazanda geldi okuyalım Misternoları
Her yer inlesin vurarım davuluma tan tan tan
Seviyoruz seni üstad Altan

sntrh

Yeni Üye
26 Nis 2009
26
35
Bu kıymetli paylaşımlar için çok çok teşekkürler. Gerçekten klasik bunlar. Ancak son 40 numaralı 4 bölümde sanıyorum bir sıkıntı var. Hiçbir şekilde açılmıyor dosyalar..

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,984
Vay beee!
Demek dünya o zamanlarda bile acımasızmış..
Teşekkürler altan..
Acımasız dünyada iyiki siz ve sizin gibiler var..
Acılarımızı hafifletiyorsunuz..

altan

Yönetici
23 Eyl 2011
2,987
106,103
Bu kıymetli paylaşımlar için çok çok teşekkürler. Gerçekten klasik bunlar. Ancak son 40 numaralı 4 bölümde sanıyorum bir sıkıntı var. Hiçbir şekilde açılmıyor dosyalar..

Dosyaların hepsi sağlam. Özellikle cevap yazdığınız paylaşımı indirdim
rar dosyasını tıklayıp açtım.Sonra rar uzantısını cbr olarak değiştirdim ve
CdDisplayEx ile sayfalar sorunsuz okunuyor. Lütfen daha dikkatli kontrol,edip öyle yazalım.

sntrh

Yeni Üye
26 Nis 2009
26
35
Öncelikle bir kez daha teşekkür ederim. Sadece değerli paylaşımlar yapmıyor aynı zamanda sonrasında da ilgileniyorsunuz. Cevabınızdan sonra kullandığım indirme programının dışında doğrudan mediafire sitesinden chrome ve firefox üzerinden de birer kez indirip denedim. 73,9 Mb lık rar dosyası bir türlü açılmadı. Sizin önceki Mister No paylaşımları da dahil daha önce hiç bir dosyada bu sorun olmamıştı. Son olarak kullandığım winrarın eski 4.1 sürümünü güncel 5.5 ile değiştirdim ve nihayet sonuç aldım. Sanıyorum son paylaşımlarınızda winrarın bu 5.5ini kullandınız. İlginize tekrar teşekkür ederim..