Mini Ringo Tay Yayınları Haftalık Mecmua Sayı 27 - Kaybolan Hazine

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Değerli dostlarım,

Mini Ringo'da da sona 2 adım kalıyor bu sayıdan sonra. Sevimli kahramanımızın Almanya yayın hayatı 100 küsür sayı sürerken bizde 28 sayı ile sona ermiş olması üzücü.

Sevgi & Saygı

miniringo01.jpg

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Hocam üzülmeyin, alıyorsunuz paylaşıyorsunuz. Adını bile duymayanlar bu site sayesinde okudu, varsın 28 sayı olsun, ne gam. Masada konuşulanın aksine indirmediklerime veya okumayacak olduklarıma da teşekkür yazısı yazıyorum. İşin teknik yönünü benden daha iyi değerlendirecek dostlar çok ama verilen emeği görmezden gelemem. Bu bünyeye ters :cool:, sağ olun.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Bu Mini Ringo'ları okuduğumda hem gıcık oluyordum, hem de kıkır kıkır gülüyordum

Sinirimden gülüyordum, öyle anımsıyorum

Hele Rozita'yla muhabbeti yok muydu?

Ne desem bilmem

İtiraf ediyorum

Bir gün bu Miini Ringo'ları indirip okuyacağımı biliyorum

O zaman şimdilerde okumadığım için kendime teessüf edeceğimi adım gibi biliyorum

O zamana kadar sevgili gulyabani'nin ne kadar gerisinde kaldığıma mı yanarım, yoksa kendimi affettirmek için Kadıköy'ün arka sokaklarında balığa mı vururum kendimi:)

Allah Kerim

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
Bu Mini Ringo'ları okuduğumda hem gıcık oluyordum, hem de kıkır kıkır gülüyordum

Sinirimden gülüyordum, öyle anımsıyorum

Hele Rozita'yla muhabbeti yok muydu?

Ne desem bilmem

İtiraf ediyorum

Bir gün bu Miini Ringo'ları indirip okuyacağımı biliyorum

O zaman şimdilerde okumadığım için kendime teessüf edeceğimi adım gibi biliyorum

O zamana kadar sevgili gulyabani'nin ne kadar gerisinde kaldığıma mı yanarım, yoksa kendimi affettirmek için Kadıköy'ün arka sokaklarında balığa mı vururum kendimi

Allah Kerim

1980 yada 81'di her halde mini ringonun ilk fasikülünü topkapı anadolu otogarında (aramayın yerinde yeller esiyor) yola çıkarken babam almıştı. Beğenmemiştim. Teksas varken zagor varken çocuk işi gelmişti gözüme (ama ben çocuktum) Sanırım şimdi begenmemin sebebi hala çocuk kalmaya çalışmak :)

Yinede çocuk kalalım dediysek kadıköyün arka sokakları bizim sayılır.
Balığımızda rakımızda iyidir. buyur dostum bekleriz.

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,618
metu
Hocam çok güzel paylaşımlaınız için sizi tebrik ediyorum.Sanırım işinizin yoğunluğunda bu çalışmalar sizi yoruyordur.Büyük özveri ile yapmış olduğunuz çalışmalar için saygılar sunarım.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Çizgi romanda bir Alman ekolü olacaksa bunun temellerini sen atıyorsun dostum..
Ben seviyorum Mini Ringo'yu..
Eline sağlık..