Mini Ringo Tay Yayınları Haftalık Mecmua Sayı 01 - Korkunç Mücadele

Hones

Guest
11 Nis 2009
3,048
10,047
87r23_Cizgi_Diyari349ygr.jpg

Colinmccay-Hones paylaşımıdır. Keyifli okumalar herkese..

Savataged tarafından taranmıştır. Emekleri için çok teşekkür ederiz..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Kitap tarayarak internet ortamında paylaşan böylece okurlara ulaşmasını sağlayan tarayıcıya alicenaplığı için, bizlere ulaştırdıkları için de Colinmccay-Hones dostlara çok teşekkür ederim, elleriniz dert görmesin.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Tarayan savataged'e emeği,
harcadığı zaman ve güzel gönlü için
teşekkür ederim.
Paylaşan dostlar ve
teşekkür yazısı yazan kardeşlere de
binlerce teşekkür.
Sevgiyle kalın.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
BU çizgi romandan hiç haberim olmamıştı. Teşekkürler.

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
835
5 - 6 macerasını okumuştum çok evvel.Neşeli ve hoş maceralardı.Tarayan ve paylaşan arkadaşlara canı gönülden teşekkürler..

Aliaksandr

Aktif Üye
12 Ağu 2010
261
38
böyle kitaplar belki 5 veya 10 sene sonra sahaflarda bile kalmayacak fakat bizim arşivlerde hep bulunacak sağolun

abdullahersoy

Aktif Üye
19 Ocak 2012
311
667
Bende Mini Ringo'nun hüzünlü bir hâtırası var. Gençliğimde bu çizgi Romanı yeni çıkmıştı. Kupon ile bisiklet ve diğer hediyeler dağıtıyordu. Son kuponu almak için büfeye gittiğimde kitap henüz gelmemişti. Birgün sonra kitabı alıp kuponu gönderdim. Tabi ki geç postalamıştım. Bisikleti de kaybettim. Şimdi düşünüyorum da acaba diyorum Ankaraya gidip kitabı oradan alıp postaya verseydim bisikleti kazanırmıydım. 40 yıldır içimde bir hüzün bitmez. Çocukluk iştr. Beklide kurada yine bize çıkmayacaktı. Bu hâtırayı hatırlatan ve tarayan arkadaşa teşekkürler ediyorum. İçimdeki uhdeyi tekrar deştiği için.

abdullahersoy

Aktif Üye
19 Ocak 2012
311
667
Bende Mini Ringo'nun hüzünlü bit hâtırası var. Yıllar önce kırıkkale'de çizgi Roman okuyorken Mini Ringo kupon ile bisiklet ve başka hediyeler dağıtıyordu. Kupon biriktirmeye başladım. Ne varki son kuponun kitabı bizim ilçeye( o zaman Kırıkkale ilçeydi) bir gün sonra geldi. Kuponları da bir gün gecikmeli gönderdim. Tabi ki bisikleti kazanamadım. 40 yıldır hâlâ düşünürüm acaba Ankara'ya gidip kitabı alıp, kuponu oaradan postalasamıydım diye , İçimdeki bu uhdeyi yeniden canlandıran arkadaşa taraması ve emeği için teşekkür ediyorum.