Mini Ringo Tay Yayınları Haftalık Mecmua Sayı 01 - Korkunç Mücadele

Mini Ringo Tay Yayınları Haftalık Mecmua Sayı 01 - Korkunç Mücadele

Mini Ringo

Like Tree23Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07.Eylül.2012, 02:07   #11
Yönetici

Gulyabani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 651986
•Rep Seviyesi :
Gulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond reputeGulyabani has a reputation beyond repute
Link yenilendi.

Emeği geçen tüm dostlara teşekkürler.
Bay_X bunu beğendi.
Gulyabani isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 23.Eylül.2012, 23:06   #12
Yeni Üye

iplikiplik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
iplikiplik is on a distinguished road
Çok teşekkürler
iplikiplik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 05.Ocak.2013, 02:05   #13
Yeni Üye

MCEKEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Seviyesi :
MCEKEN is on a distinguished road
Mini Ringooooo eski dost....eemeği geçen arkadaşa teşekkürler...
MCEKEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 10.Nisan.2015, 00:06   #14
Aktif Üye

abdullahersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10010
•Rep Seviyesi :
abdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond repute
Bende Mini Ringo'nun hüzünlü bir hâtırası var. Gençliğimde bu çizgi Romanı yeni çıkmıştı. Kupon ile bisiklet ve diğer hediyeler dağıtıyordu. Son kuponu almak için büfeye gittiğimde kitap henüz gelmemişti. Birgün sonra kitabı alıp kuponu gönderdim. Tabi ki geç postalamıştım. Bisikleti de kaybettim. Şimdi düşünüyorum da acaba diyorum Ankaraya gidip kitabı oradan alıp postaya verseydim bisikleti kazanırmıydım. 40 yıldır içimde bir hüzün bitmez. Çocukluk iştr. Beklide kurada yine bize çıkmayacaktı. Bu hâtırayı hatırlatan ve tarayan arkadaşa teşekkürler ediyorum. İçimdeki uhdeyi tekrar deştiği için.
turhal bunu beğendi.
abdullahersoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 10.Nisan.2015, 00:15   #15
Aktif Üye

abdullahersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10010
•Rep Seviyesi :
abdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond reputeabdullahersoy has a reputation beyond repute
Bende Mini Ringo'nun hüzünlü bit hâtırası var. Yıllar önce kırıkkale'de çizgi Roman okuyorken Mini Ringo kupon ile bisiklet ve başka hediyeler dağıtıyordu. Kupon biriktirmeye başladım. Ne varki son kuponun kitabı bizim ilçeye( o zaman Kırıkkale ilçeydi) bir gün sonra geldi. Kuponları da bir gün gecikmeli gönderdim. Tabi ki bisikleti kazanamadım. 40 yıldır hâlâ düşünürüm acaba Ankara'ya gidip kitabı alıp, kuponu oaradan postalasamıydım diye , İçimdeki bu uhdeyi yeniden canlandıran arkadaşa taraması ve emeği için teşekkür ediyorum.
direnc11 ve turhal bunu beğendi.
abdullahersoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 29.Nisan.2021, 11:37   #16
Yeni Üye

ates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Seviyesi :
ates is on a distinguished road
Emeğinize sağlık.
turhal bunu beğendi.
ates isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
haftalık mecmua, mini ringo, sayı 01, tay yayınları

Seçenekler
Stil