Mini Ringo (Tom Berry) 006 - Panterli Kız

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,019
denize sıfır
Renklendirme çalışmaları kapsamında orjinal sayıdan balonlanmıştır.Buradan sürekli hatalarımızı düzeltmek için yardımını esirgemeyen Direnc11'e teşekkür ederim.Bir diğer sayı masaya yattı,yakında sizlerle olacak.Eee..Renklenin gari:)

TMBRY_23984_Cizgi_Diyari_06_1.jpg

TMBRY_23984_Cizgi_Diyari_06_2.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,186
"büyük beyaz" ve "direnc11" kardeşlerim,
gerçekten büyük emek
ve de harika bir paylaşım...
Teşekkür ediyor,
sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Sağlıcakla kalınız.

bayrakzaf.gif

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,029
Mersin
ben büyükbeyaza yaklaşayim diyorum, o çıtayı hep bir yukarı çıkartıyor ama olmaz ki :p, çok güzel ve emek isteyen çalışma için Büyükbeyaz ve Direnç11 e teşekkürler

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,518
Alışkanlık yapacak bu seri sayın Büyükbeyaz...Bak birde devamı masaya yattı diyor...Emeğine sağlık dostum.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
Sevgili dostum, ufacık katkım nedeniyle ismimi anma nezaketini gösterdiğin için çok teşekkür ederim.

Kapağıyla, balonlamasıyla, renkleriyle harika bir Mini Ringo. İnanıyorum ki önce Türkçe yayımlanmış sayıların renkli baskıları teker teker balonlanacak. Homeric dostumuzun başlattığı bu çabada sen bir koldan, homeric dostumuz bir koldan devam ederseniz Türkçeye çevrilmiş toplam 28 sayı da renklendirilmiş olacak. Kim bilir belki başka dostlarımız da bu çabaya destek verir.

Ama bir de Almanya'da Tom Berry adıyla basılan yanılmıyorsam toplam 75 maceranın dilimize kazandırılmış 28 tanesi hariç geriye kalan 47 tanesinin Türkçeye çevrilmesi işi var. Bu iş epey zahmetli ama sonuçlandırılabilirse bir o kadar keyifli olacak. Gulyabani üstadımız ucundan başladı bu işe. Devamının gelmesi için de ona güveniyoruz :)

Ellerine sağlık, sevgili büyükbeyaz.

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
839
Panterli kız adını duyunca birden heyecanlandım.
Çocukluğumdan bir yerde hafızamda kalmış.
Mini Ringo'nun Bu güzel macerasını hemde renklendirerek
paylaştığın için çok teşekkür ederim sevgili Büyük Beyaz.