Jim Lacy 01

fantoma98

Onursal Üye
20 Eyl 2009
1,507
20,715

1972 YILININ MİLLİYET ÇOCUK 1 ve 14 SAYILARINDAN DERLENDİ OLDUKÇA UĞRAŞTIRDI AMA OLDU HERHALDE UMARIM BEĞENİRSİNİZ BU DERGİLERİ TARAYAN ve PAYLAŞAN DOSTLARA GELSİN İYİ OKUMALAR......

LİNK:

Moderatör tarafında düzenlendi:

fantoma98

Onursal Üye
20 Eyl 2009
1,507
20,715
Eski paylaşımları yenileme kampanyası başlattım konu kirliliği olmasın diye yenilenmiş hali ilk mesaja eklenmiştir iyi okumalar...

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Fantoma. Arkadaş bu kitaplar bitmeyen maceralar adını alsa daha doğru olacak. Bu ne güzellik. Sayı 1, arkasından devam. Sayı 1, arkasından devam. İnanır mısın, diskte yer kalmadı. Yeni Fantoma marka hard diskler almam gerekiyor. Teşekkürler, hastası oldum bunların.:)

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
Teşekkürler sevgili Fantoma98...Harika bir derleme çalışması... Elinize sağlık...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
İnsan hep daha iyisini istiyor, değil mi? Aynı esere bir kez daha el atabilmek için başka bir motivasyon gerekli. Üstadım ellerine sağlık, çok güzel olmuş.

Yenileme faaliyetlerine bu şekilde de devam edebilirsin ama istersen şöyle yapalım:

Sen bu tür çalışmalarını yeni bir konu olarak aç. Bunun bir yenileme çalışması olduğunu belirt. Sen yeni konuyu açtıktan sonra biz eskisini kaldıralım.

Bunu önermemin sebebi şu: Forumu dostlarımızın bir kısmı "son mesajlar"dan takip ederken, bir kısmı da "son konular"dan takip ediyor. Yeni açılan bir konu her iki listeye de düştüğü için sorun olmuyor, herkes fark edebiliyor. Ama bu örnekte forumu sadece "son konular"a bakarak takip edenler muhtemelen senin bu yenileme çalışmanı göremeyecek.

Takdir senin. Nasıl istiyorsan öyle devam edelim.

Sevgiler, saygılar.