Milliyet Çocuk Dergisi 1985 Sayı 30

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
662
2,961
Milliyet Çocuk Dergisi Sayı 1985 / 30

x5b86t.jpg

İçindekiler :
Bizden Size, İçindekiler, Okurun Sesi
Red Kit Kara Tepeler 11
Cimcime
Sinema-tv-video : Kovboyluktan Helikopter Pilotluğuna, Spagetti Western Nedir ?, Video'lardan Seçmeler, Karanlık Salonlardan Çekim Alanlarına
Bir Kemal Bilbaşar Öyküsü : Kaymaklı Tavukgöğsü
Bilmece Bulmaca
Totoş Güç Durumda 8
Jesse James - 1
Pul Köşesi
Siyah Kısrak 9
Okurdan Okura
Ormanlar Kralı Robin
Bilim Dünyası : Rengeyiklerinin Toplu Kıyımı, Deniz Dibi Araştırması, Beyaz Ayılara Yardım, Bilim Adamları Doğayı Karıştırıyor, Depremlerin Önceden Belirlenmesi
Spor : Kırkpınar
Şirinler Hırsıza Karşı - 3

Bu sayıyı hatırlıyorum. Çünkü Fiyatı 80 tl'den 120 tl'ye çıkmıştı. Yüzde elli zam açıkcası bayağı bir moralimi bozmuştu. Sayının ortasında Spor Gazetesi diye bir ek de vermeye başlamış ama ben bu eki (21 - 22 - 23 - 24 sayfalar) ortadan almışım. Büyük ihtimal biriktirdim ama şu anda nerde bilmiyorum açıkçası :D

Bu sayıyı sitede inanılmaz bir emeği bulunan, duruşuyla, davranışlarıyla, yaklaşımıyla örnek bir yönetici olan güzel insan Sevgili Direnc11'e hediye ediyorum.

İyi Okumalar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
98
165
denizci
Dostum, abartısız çok önemli iş yapıyorsun, Milliyet Çocuk; çocuk dergilerinin Nirvana'sıdır bana göre :D ellerine sağlık :)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,767
İstanbul
Övgü dolu sözlerin ve nezaketin için çok teşekkür ederim, sevgili tarantula. Çok kıymetli bir hediye oldu bu benim için. Daha önce de söyledim; Milliyet Çocuk dergilerinin benim hayatımda çok önemli yeri var. Doğup büyüdüğüm şehirde bulunan tek gazete bayisine geleceği günü büyük sabırsızlıkla beklerdim. Çok güzel günlerdi. Bugünler zor, bugünler sıkıntılı. Ama bereket versin benim Çizgi Diyarı'm ve onun sayesinde tanıdığım sizler gibi dostlarım var. Çölde bir vaha...

Ellerine sağlık.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,151
Çok güzel paylaşım.
Çocuk dergileri aslında çizgi roman için kan.
Ne güzel kahramanlar ve maceralar var.
Emeklerin için teşekkür ederim.

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,082
Aradaki eksik sayıları tamamladığınız için çok teşekkür ederim.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Bunu kaçırıyormuşum az daha.. Tek güne üç MÇ paylaşımı sığdıran Tarantula'ya çok teşekkürler...