Milliyet Çocuk Dergisi 1985 Sayı 22

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
662
2,961
1zeuis2.jpg

Milliyet Çocuk 1985 yılının 22. sayısı. Mizanpaj hatalarını mümkün olduğunca düzeltmeye çalıştım. Siyah Kısrak Çizgi Roman olarak bu bölümde başlıyor. Okumamış ya da tv de seyretmeyenimiz yoktur herhalde.*

Kapak arkalarında Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın futbol takımlarının toplu çektirilmiş fotoları var. Bir kaç kişiyi tanıyabildim :) ( Beşiktaştan Metin, Rıza, Samet Fenerbahçeden Alpaslan, İlyas Tüfekçi ve de sanırım kaleci Yaşar ) Galatasaraylı olduğum için benden bu kadar :)

İçindekiler :
RedKit - Kara Tepeler 3
Erdal Öz Hikayesi : Babamdı
Spor : Okçuluk
Poster : Fenerbahçe, Beşiktaş, Rossi, Michel Platini
Siyah Kısrak - 1
Pul Köşesi
Ormanlar Kralı Robin
Gezerek Söyleşerek : Kopenhag
Buffalo Bill - 5
Bilim Dünyası
Bilmece - Bulmaca
Altı Kafadar - 11*

Link :

Moderatör tarafında düzenlendi:
12 Şub 2010
15,006
543,776
Bugün media fire 'da sorun var, indiremedim. Sonra tekrar deneyeceğim.

Sunumdan, zengin bir içeriği olduğu anlaşılıyor. Peşinen teşekkür ediyor, eline sağlık diyorum sevgili dostum.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Paylaşımlarda "İçindekiler" türü bir döküm vermenin çok önemli olduğunu düşünmüşümdür hep. Tembellikten kendim yapmadığım için yapanları da gıpta ile karşılarım. :)

Çok teşekkürler Tarantula..

kral27700

Kıdemli Üye
20 Nis 2012
131
195
GAZİANTEP
Oldum olası çocuk dergilerine hastaydım ama bir türlü para veripte almazdım. Çocukken harçlığım yetmezdi, yetişkin olduğumda ise sen çocukmusun bu dergileri okuyorsun derler diye almaya utanırdım. Ama her gırgır-çarşaf aldığımda mutlaka bir kaç sayfasını incelemeden edemezdim. Eeee şimdi Çizgi Diyarı var, Allah c.c. sizlerden razı olsun bu sorunumu burada fazlasıyla gideriyorum. Paylaşıma sunan kardeşimin ellerine sağlık. okumak için sabırsızlanıyorum....

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,768
İstanbul
Devamının geleceğini biliyordum :)

Teşekkürler, sevgili dostum. Tüm Milliyet Çocuk dergileri gibi bu da büyük bir keyif olacak benim için.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,151
Sevgili dostum;
Elinden geldiğince eksikleri tamamlayacağını biliyorum.
Bunun huzuru içinde:D teşekkür ederim.

algir

Onursal Üye
10 Ara 2009
926
839
Hey gidi günler...Bu dergiye aboneydim.Sanırım beş yıl eksiksiz toplamıştım.İçinde hediye olarak ansiklopedi fasikülleri verirdi.Ansiklopediler hala bende mevcut.Dergi ise annemle babamanın azizliğine uğradı.Evde olmadığım bir esnada temizlik kampanyasına kurban gittiler.Ve daha nice çizgi roman böyle heba oldu.Çok azını kurtarabildim.Güzel paylaşımın için çok teşekkür ederim sevgili Tarantula.