Milliyet Çocuk Dergisi 1975 Sayı 132

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
mc132.jpg

Sevgili Savok'a
Sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür dileğimle...

garip.jpg

Evet, garip ama gerçek... :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
The Spider

Sevgili dostum; Milliyet Çocuk'ta benim almayı bırakmamdan sonra meğer Örümcek Adam serüvenleri de yer almış.
Sanırım Ceylan dergisindeki serüvenlerin tekrarıydı.
Ama sormak isterim yine de..Ceylan'dakilerden farklı serüvenler yer aldı mı ? diye.
Eline sağlık dostum bu güzel paylaşım için çok teşekkür ederim.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Bildiğim kadarıyla Ceylan'da yayınlanmamış bir Örümcek öyküsü basmadı MÇ. Aslına bakarsan, konuyu özellikle araştırmadım o yüzden de emin değilim, ama orijinal yaratıcılarının (Ted Cowan, Reg Bunn) yazıp çizip de Ceylan'ın yayınlamadığı Örümcek öyküsü de yok galiba.

12 Şub 2010
15,006
543,776
75 lerde tüm paramı günlük gazeteler, politik kitaplar ve fraksiyon dergilerine yatırıyordum ve çocuk dergilerinin bir zahmet edip de kapaklarını bile açmıyordum

günlük gazeteler 24 saatte zamanaşımına uğradı, fraksiyon dergilerim oniki eylül öncesi sıkıyönetiminde mamak konukevi tırslamasından dolayı banyo sobasında, ardında vicdan sızlaması bırakarak telef edildi

ne varsa çizgi romanda varmış:) meğerse

kıssadan hisse :D

iyi ki doğdun savok

Teşekkürler abartman

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
Nazik hediye için çok teşekkür ederim.
Milliyet her hali ile yaşamımda çok önemli yer tutmuştur.
İlkokulda, kolejde, üniversite de sürekli yaşamımda olmuştur,
halen almakta olduğum iki günlük gazeteden biridir..
Milliyet Çocuk benimle yaşdaş olması nedeni ile her zaman ilgimi çekmiştir.
Ayrıca sayın abartman'ın zamanın ruhunu yakalayan taraması ile orjinalini okur gibiyim, tekrar teşekkürler..

Tarantula

Onursal Üye
9 Ağu 2010
662
2,961
Teşekkürler Sevgili Abartman bu güzel hediye için.Şu kapaklara bakıyorum da yıllar içinde nasıl da değişmiş, farklılaşmış. Modernleşmiş mi demek lazım bilemiyorum. Ben 79-80 civarı milliyet çocuk almıştım az da olsa. Sonra uzun bir süre hiç almadım. yıllar sonra 83de tekrar aldığımda inanilmaz farkı görmüş ve çok şaşırmıştım. Adeta satın al beni ve hep abonesi ol diyordu kapaklar.