Milliyet Çocuk Dergisi 1987 Sayı 22

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,212
5,039

Milliyet-Cocuk-1987-22-oc-al-ms.jpg

(Çizgi-Roman Dergisi içindedir.)

Temin: önder çakı
Tarama: altan
Düzenleme: murats
Eksik sayfaları tamamlayan: gorgon
Bir eksik daha tamamlayan: blackbishop

Son düzenleme:

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,212
5,039
Sevgili dost, güzel insan Gorgon tarafından eksik sayfaları tamamlanmıştır. Bulmaca sayfasının da çözülmemişi eklenmiştir.

Tekrar paketledim.
Lütfen yeniden indiriniz.

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
437
1,541
Sevgili BlackBishop,

Milliyet Çocuk'ta çıkan '' Süper Babaanne '' hikayelerinin çeviri/balonlaması güzel olmaz mı ??

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,212
5,039
Güzel paylaşım. Verilen emeklere Teşekkürler. Ancak bence bu paylaşımın Çizgi Roman Ekinde bir eksik sayfa var. 16 sayfa olması gerekirken 15 sayfa çünkü.

Galiba eksik sayfayı buldum...

Teşekkürler BlackBishop.
Umarım 1987 yılını bu şekilde imece ile tamamlayabiliriz.

Sevgili dostlar..
Bu sayfalarda sayfa numarası yok, ama çizgi romanın sağındaki karelerde minicik numaralar vardı. Oradan çözdüğüm kadarıyla bu resim gerçekten de ara da olmalı. Ya resmi indirip, önceden indirdiğiniz (ama gorgon'un ilaveleri sonrası indirdiyseniz.. İlk gün indirdiyseniz değil.) sizdeki ana CBR'nin içine 21.jpg olarak girebilirsiniz.

YA DA;
Ben paylaşımı biraz önce (25 Şubat Cuma 14:00) üçüncü kez güncelledim. Tekrar indirerek, derginin son haline ulaşabilirsiniz.

----
Haydi şu 1987 ve 1988 Milliyet Çocuk'larını bitirelim artık.
(1986'dan da 3 tane sayfa-eksikli sayı vardı.)

Son düzenleme:

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,529
14,057
Denizli - İstanbul
Sevgili BlackBishop,

Milliyet Çocuk'ta çıkan '' Süper Babaanne '' hikayelerinin çeviri/balonlaması güzel olmaz mı ??

Orijinal adı "Prudence Petitpas" olan bu karakteri güzelce yapılmış taramaların üzerine balonlamak isterim elbet. Ama ciddi bir zaman sorunum var. Uzun zamandır başlamış olduğum işlere bile vakit ayıramıyorum.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,020
Ömer muz kapakları hangi çocuk dergisi olursa olsun,harika duruyor.
Çocukluğumdan bir kez daha ödünç alacağım dakikalar için çok teşekkür ediyorum üstadım.