Milliyet Çocuk Dergisi 1987 Sayı 40 (05 Ekim 1987)

gorgon

Onursal Üye
1 Ağu 2019
870
15,758
İstanbul
kandraks53 üstadın aziz hatırasına...

49340709376_50a78fb474_k.jpg

Son düzenleme:

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,203
4,979
Yoksa günde iki mi deseydim.. : D

Süpersin. Çok çok teşekkürler.
Ellerine sağlık. Bu Milliyet Çocuk'ların korunması sayesinde hepsi ölümsüzleşiyor, artık hiç kaybolmayacaklar, İnternet'in hafızasından silinmeyecekler.
Tüm kuşaklar ulaşabilecek.

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,695
Yahu kaç tane Milliyet Çocuk olmuş bugün feleğim şaştı.Teşekkürler paylaşımlar için sevgili Gorgon.

gorgon

Onursal Üye
1 Ağu 2019
870
15,758
İstanbul
Yahu kaç tane Milliyet Çocuk olmuş bugün feleğim şaştı.Teşekkürler paylaşımlar için sevgili Gorgon.

Üstadım, sözüm ona bugün fırsattan istifade bir kaç tane L-Manyak tarayıp, paylaşacaktım. Sanırım, murats üstadın sözlerinin etkisinde fazlaca kalıyorum. Şöyle harika gidiyor, böyle süper oluyor yazdıkça, birden bire kendimi tarayıcı başında Milliyet Çocuk tararken buluyorum :) Sağ olun.

Son düzenleme:

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,695
Üstadım, sözüm ona bugün fırsattan istifade bir kaç tane L-Manyak tarayıp, paylaşacaktım. Sanırım, murats üstadın sözlerinin etkisinde fazlaca kalıyorum. Şöyle harika gidiyor, böyle süper oluyor yazdıkça, birden bire kendimi tarayıcı başında Milliyet Çocuk tararken buluyorum :) Sağolun.

Murats dostumuzun gerçekten samimi destekleri bitmek tükenmek bilmiyor.Kendisi çok iyi motivasyon sağlıyor bilirim,övgüleri hak ediyor..Saygılar.

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,095
dergiler için teşekkürler. Peki bu sayılarda verilen çizgiroman eklerini de görebilecek miyiz?

gorgon

Onursal Üye
1 Ağu 2019
870
15,758
İstanbul
dergiler için teşekkürler. Peki bu sayılarda verilen çizgiroman eklerini de görebilecek miyiz?

Maalesef üstadım, ek olarak verilen Çizgi-Roman Dergilerinin tamamı elimde yok. Sadece birkaçı var. Forumda, bu dergiler için ayrı bir bölüm oluşturulmuş. Elimde olanları, o bölümde ayrıca paylaşacağım.

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,203
4,979
Üstadım, sözüm ona bugün fırsattan istifade bir kaç tane L-Manyak tarayıp, paylaşacaktım. Sanırım, murats üstadın sözlerinin etkisinde fazlaca kalıyorum. Şöyle harika gidiyor, böyle süper oluyor yazdıkça, birden bire kendimi tarayıcı başında Milliyet Çocuk tararken buluyorum :) Sağolun.

: )))

Murats dostumuzun gerçekten samimi destekleri bitmek tükenmek bilmiyor.Kendisi çok iyi motivasyon sağlıyor bilirim,övgüleri hak ediyor..Saygılar.

Çok teşekkürler dostlar, güzel sözlerinize.. : )
Ama ikinizin de Milliyet Çocuk külliyatına yaptığınız katkıların yanında, benim kelimeler döşenmem, emeğinizin zerre karşılığı olamaz.
Motivasyonunuzu artırıyorsa, sizi şevklendiriyorsa, ne kadar mutlu bana. Harikasınız. Ve size tüm Milliyet Çocuk severler, arşivcileri borçlu.

Bu arada, konusu açıldı diye merak ettim.
L-Manyak tarayacaktım demişsiniz.. L-Manyaklar, tamamen çok güzel bir şekilde bitmedi mi?
http://www.cizgidiyari.com/forum/l-manyak/13332-l-manyak-dergisi-sirali-liste-tamamlandi.html
Lombak mı demek istediniz yoksa?
L-Manyak sayılarının mı düşük kalitelilerini düzeltiyorsunuz..

gorgon

Onursal Üye
1 Ağu 2019
870
15,758
İstanbul
: )))

Çok teşekkürler dostlar, güzel sözlerinize.. : )
Ama ikinizin de Milliyet Çocuk külliyatına yaptığınız katkıların yanında, benim kelimeler döşenmem, emeğinizin zerre karşılığı olamaz.
Motivasyonunuzu artırıyorsa, sizi şevklendiriyorsa, ne kadar mutlu bana. Harikasınız. Ve size tüm Milliyet Çocuk severler, arşivcileri borçlu.

Bu arada, konusu açıldı diye merak ettim.
L-Manyak tarayacaktım demişsiniz.. L-Manyaklar, tamamen çok güzel bir şekilde bitmedi mi?
http://www.cizgidiyari.com/forum/l-manyak/13332-l-manyak-dergisi-sirali-liste-tamamlandi.html
Lombak mı demek istediniz yoksa?
L-Manyak sayılarının mı düşük kalitelilerini düzeltiyorsunuz..

Üstadım, ben de size güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim. L-Manyak serisi tamamlandı. Ancak, listede alıntı olan ve çok eski tarihlerde düşük kalitede taranıp, paylaşılmış olan bazı sayılar var. Bir kısmını daha yüksek kalitede tarayıp, paylaştım. Elimden geldiğince, yapabildiğim kadarıyla diğer sayıları da paylaşmaya devam edeceğim.

Yeni taranan L-Manyak sayıları