Milliyet Çocuk Dergisi 1979 Sayı 26

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,208
5,003

mdtY1j.jpg

Tarama: uzaklardan eski bir dost
Düzenleme: murats

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,208
5,003
Sevgili Abolardis dostumuz 1979 yılının kalan üç eksiğinden ikisine (47 ve 51) hali hazırda sahipti. Bir mesajında yazmıştı. Uygun bir zaman yakaladığında taramaları yapabilecek. 26 ise tek eksiğimizdi. Eski bir dost, sayının kendisinde olduğunu söylediğinde çok sevindim. Nezaket gösterip, taramaları yapıp, hatta oldukça düzenleyip bana gönderdi.
Bu sayede sevgili dostlar, 1979 yılını tamamlamamıza ramaktan da az kalmış durumda.

İyi okumalar..

--sevgiler

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Bu değerli paylaşım için ismini bilmediğimiz ancak bizlere bu değerli çalışmaları sunma nezaketi gösteren kültür dünyamızın kahramanlarına çok teşekkür ederim.
1979 Yılı taramalarına dün başladım kısa bir sürede biter.
El birliği ,gönül birliği, amaç birliği etrafında çalışmalara destek olan bütün dostlarıma çok teşekkür ederim.
1979 yılını kısa bir süre sonra tamamlayacağız.
Sevgili dostlarımız ; Murats , Haysal , Murtaza5 , Mister No , Ertuga ve emeği geçen bütün diğer dostlara çok teşekkür ederim.
Hepsine minnettarım.
Yüzbaşı Volkan taramalarının arasına Milliyet Çocukları tekrar aldık.
Bizim Alfa Yayınları 30 Liralık seriye bir süre ara vermiş ve hatta düzenleme olmadan paylaşıma açmıştık.Kaldığımız yerden devam edeceğiz yakında.
Sonra bilgilendirme notunda olan Yüzbaşı Volkan'ları teker teker digital dünyaya sunacağız.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Sevgili uzaklardan eski bir dost ve sevgili murats dostumuza çok teşekkür ediyorum.
Emekleriniz sayesinde Milliyet çocuklar için altın çağ tanımı yapsam, yalancı çıkmam sanırım.