Milliyet Çocuk Dergisi 1977 Sayı 20 (08 Haziran 1977)

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,048
318,584
4OkDbh.jpg

Hayallerimiz vardı,ülkümüz vardı.ÇALDILAR.

Arşivimden.Saygılarımla.​

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,020
O yıllarda kapaklar daha bir sadeymiş.Ama çocuk lezzetinin tadı hiç değişmemiş.
Teşekkürler üstadım...

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,210
5,036
WOW!

Bu ne harika bir gün. WOW!

Murtaza üstadtan da, MisterNo üstadtan da, Haysal'dan da, ve benden de Milliyet Çocuk paylaşımları son 24 saatin içinde oldu.

Aynı günde dört koldan Milliyet Çocuk'lar.

Bu ne kutlu, ne güzel bir gün benim için. Bu nasıl bir yağmur, bu nasıl bir ivme.
Çok mutluyum çok.

Teşekkürler Murtaza üstad. Emeğine sağlık.

EK edit:
Dün paylaşmış olduğum, dün diye tam yetmedi bana ; ) :)
Direkt 'bu' 'günün' içinde bir tane paylaşıp, aynı mesai'nin içine, üçlünün arasına girmek istedim. : D

Önemli bir eksiğimizi, bir yılı tamamlamamızdaki kilit sayıyı,
çok uzaktaki çok yakın bir dostumdan tarayıp yollamasını istedim ve dün geç saatlerde ulaştı elime.
Tarayan ellerine, emeğine sağlık. Düzenleme bitti. birazdan o da geliyor dostlar.
1979-26 : )

.

Son düzenleme:

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,858
Emek veren tüm dostlara çok teşekkürler.Murtaza üstadım elinizde başka hangi yıla ait Milliyet çocuklar bilgi verirmisiniz.Sahaftan yeni alımlar yapmayı planlıyorum 1977 yılına ait.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Sevgili üstadımız Murtaza beye bu değerli katkısı için çok teşekkür ederim.
Milliyet Çocuk konusunda son dönemde öyle bir paylaşım sağanağı yaşanıyor ki bir elimde kahve diğer elimde malum bilim adamlarınca zararlı teologlarca haram nesne etrafında kendi eksenimde Milliyet Çocuk yörüngesinde dönüp duruyorum.
Bu kadar güzelliği bir arada görünce bir o kadar da seri paylaşımları , 13.Savaşçı film müzikleri eşliğinde farklı dünyalara başka boyutlara doğru bir serüvene gitmemek mümkün değil.
Tarama ve paylaşımın güzelliğine varabilen bütün kültür kahramanlarına , paylaşım sanatçılarına içten teşekkürlerimle sağolun değerli dostlarım.

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,210
5,036
Milliyet Çocuk konusunda son dönemde öyle bir paylaşım sağanağı yaşanıyor ki bir elimde kahve diğer elimde malum bilim adamlarınca zararlı teologlarca haram nesne etrafında kendi eksenimde Milliyet Çocuk yörüngesinde dönüp duruyorum.
Bu kadar güzelliği bir arada görünce bir o kadar da seri paylaşımları , 13.Savaşçı film müzikleri eşliğinde farklı dünyalara başka boyutlara doğru bir serüvene gitmemek mümkün değil.

: )))

.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
1977 Yılına ait Milliyet Çocuk dergilerinden sıralı listede bulunmayan 2-3-4.nolu sayılar bende var onları ben tarayabilirim.
Ancak hızlı bir biçimde taranması mümkünse haliyle başka dostlarımızda ekleyebilirler mümkün değilse Petranyus dostumuzla biz halledebiliriz.
Bu anlamda emek ve zaman tasarrufu açısından karşılıklı bilgilendirme içinde hareket edebilirsek çok daha iyi olur.
Alternatif tarama olarak bulunsun derseniz saygıyla eğilirim.
Her halükar da tarafımca eklenmesi mümkündür değerli dostlarım.
Bu arada 1979- 47 numaralı Milliyet Çocuk taramasına başladım.
Kaliteli ama yavaş bir tarama süreci olacak şimdilik.