Milliyet Çocuk Dergisi 1981 Sayı 32

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,523
13,633
Denizli - İstanbul
Dergi ve emekleriniz için Teşekkürler Dostlar...

Bu arada misterno eksik bulma işini bana bırakmamış kendi belirtmiş doğrudan. Evet, 24. sayfa Kırk Ambar bölümünün ilk sayfası eksik. Umarım o tek sayfayada kavuşuruz.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,278
Emekleriniz için çok teşekkür ederim.
Cİltten taramaların normal taramalara göre 10 kat daha zor olduğunu düşünürsek verilen emeğin ne kadar büyük olduğunu varın siz hesap edin.
Bende ki sayıdan kontrol ettim 24.sayfa aslında yok.
Giriş bölümünde Kırk Ambar olarak yazılmış bulunsa da bu sayıda yer almamış.Yani sayfa sayıları tam sorun bulunmuyor.Yada elde ki mevcut durum itibariyle böyle söyleyebiliriz.
Bu çalışma da Keşifler Tarihi Ansiklopedisi bende ki sayıda bulunuyor.Onu en kısa sürede tarayıp ekleme yaparım.
Burne HOGART imzalı Tarzan hikayesini mutlaka takip edin derim.
Daha sonra bu hikaye Tarzan özel sayısı olarak yayınlanacak ki bence gelmiş geçmiş en güzel Tarzan Çizimleri diyebiliriz.Bu özel sayıları biz sevgili Petranyus'la birlikte eklemiştik gerçek anlamda bir şaheser.
Miliyet Çocuk dergilerinin en güzel yıllarından birisi olarak gördüğüm bu yıllara ait paylaşımlarıyla bizleri hatıralar koordinatlarına yeniden götüren sevgili dostlarımıza çok teşekkür ederim.
Belki geçmiş gece kadar karanlık ve elle tutulamıyor yaşanmışlıklar,
Belki geçmiş bir an gibi sadece ve sadece içimizde kristalize bir duygu gibi,
Belkide geçmiş hiç bitmedi belki de sadece bir an geride kaldı.
Belki diyorum belki de hiç bitmedi.
Belki rölatif zamanın zincirleme anları arasında bir oraya bir buraya gelip gidiyoruz.
Belki ışık hızından bile hızlı kendimizi seyrediyoruz.
Belki...
Geçmişin tatlı an ve anılarına , salt söylemde değil içsel duygu rezervlerine dair bir gizemli çilingir gibi kapı aralayan Çocuk Dergilerine dair katkısı bulunan dostlarıma tekrar teşekkür ederim.
Çocuk kalabilmek çocuk olabilmenin tadına varabilmek belki hiç büyümemek belki işin sırrı burdadır.Yaşamın en değerli hazinesi belki içimizde ki o saf temiz ve hiç kirletilemeyecek olan çocuk yanlarımızdır.

Son düzenleme: