Milliyet Çocuk Dergisi 1977 Sayı 31

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Milliyet Çocuk dergilerinde çok kısa bir zaman içerisinde inanılmaz bir ilerleme sağlandı.Emeği geçen bütün dostlara bu anlamda çok teşekkür ederim.
1972-1976 yılları arasında eksik kalan sayılar bizleri üzse de hepsinin bir gün tamamlanacağını biliyorum.
Selam ve saygılarımla.

murats

Onursal Üye
5 Şub 2011
1,210
5,034
Milliyet Çocuk dergilerinde çok kısa bir zaman içerisinde inanılmaz bir ilerleme sağlandı.Emeği geçen bütün dostlara bu anlamda çok teşekkür ederim.
1972-1976 yılları arasında eksik kalan sayılar bizleri üzse de hepsinin bir gün tamamlanacağını biliyorum.
Selam ve saygılarımla.

Bence de üzülmeye gerek yok sevgili abolardis. 72-76 arasında yayınlanmış toplamda da, bugüne kadar paylaşılmamış olarak kalan da, daha az adette dergi var. Ve hem de çok daha az sayfalılar. Yani çabuk taranıyorlar.
Ve benim bile bilgimde ki, tarama yapan ya da zamanında paylaşım yapmakta olan Milliyet Çocuk fanı kimi arkadaşlarda tam set bulunmakta. O yüzden gerçekten bir gün tamamlanacak, kesinlikle emin olabiliriz.
77 sonrası ise çok fazla sayı var. (Hiç yoktan 1986'ya kadar 500+ sayı) Tamamlanmaya ise oldukça uzak. Umarım 77-87 arasında oldukça yol alırız. Son yıllar ise hep az basılan, kötü dağıtılan, bulunamayan, yaşımız ilerlediğinden çok almadığımız, satışları azalan dha ender sayılar. Neyse ki içerikleri de çok ilgi çekici değildi. Bir gün onlar tamamlanır mı, ondan hiç emin değilim işte. Ama aslına bakarsan sadece kişisel olarak benim 89 sonrasına pek ilgim yok.