Milliyet Çocuk Dergisi 1981 Sayı 45

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Bu aralar hayli tarama yaptık Petranyus dostumuzla birlikte.1981 yılına ait nostaljik bir sayıyla yine birlikteyiz.Ülke gündeminden azade kendi dünyamıza amade çizgi roman evreninde olmanın içsel mutluluğu içindeyiz.:)
Kendimizce bulduğumuz ortak zamanları tarama yapmak üzere ayırmıştık.Hayli dergi ve kitap taraması yaptık.Yüzbaşı Volkan 30 liralık cilt serisinde de taramaların bir kısmını tamamladık.Zaman içerisinde elimizden geldiği kadar düzenleyip paylaşmaya çalışacağız.Volkan serisinden sonra farklı bir seriye el atma niyetindeyiz ama bunu zaman gösterecek haliyle.
Üstadla akşam birlikteydik.Gece yarısına kadar sohbet devam etti.Çizgi roman ve gündemle ilgili görüş alışverişi yaptık.Gecenin serinliğinde sıcak çay ve barış çubuğu eşliğinde öncekilerden eskilerden şimdikilerden bahsettik.
Üstad bu reptilian işide nereden çıktı dedi.O konuda masumum dedim.TV lerin yeni trendi insan içine kaçan astral uzaylılar konusu.Benim zerre günahım yok çok şükür benim içe kaçan uzaylılarla aram zaten iyi değil dedim.Gülüştük bu konuya masaya yatırıp eterik beden , astral beden , enerji haritaları , çakralar enerji atlası konularını irdeledik.
Verimli bir akşam oldu.
Ruhumuza iyi geldi en azından.
İyi okumalar ve iyi arşivlemeler.Bu sayı organik olarak saklanmış organik olarak doğal ortamından alınarak taranmış müteakip aslına dokunulmadan taranarak düzenlenmiş ve yeniden doğal ortamına bırakılmıştır.Çocuk dergileri koruma proğramına ( kısaca ÇDKP :) ) verdiğiniz destekten ötürü çok teşekkür ederiz.
Görüşmek üzere.

Tarama ve Düzenleme : ABOLARDİS & PETRANYUS

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
Muhteşem bir Milliyet Çocuk dergisi paylaşımı.
Emek veren dostlara gönül dolusu teşekkür ederim.
Çocuk dergilerinin yeri bir başkadır.