Milliyet Çocuk Dergisi 1983 Sayı 29

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,407
Milliyet Çocuk Dergisi 1983 Yılı Sayı : 29
Epey bir zamandır foruma girme şansım olmadı.Haklı gerekçelerim yeterli nedenlerim esaslı mazeretlerim vardı.Bu arada Sevgili Petranyus la rutin görüşmelerimiz devam etse de yoğunluğun onuda sardığını farketmem çok sürmedi.Bayram buluşması ve sohbetin ardından tarayıp düzenlediği bana paylaşma aşaması kalan dergimizi onun yoğun emeğiyle birlikte teşekkür ederek yolumuza devam ediyoruz.Bu arada yaklaşık 5 aydır forumda bulunamadığımdan çok fazla da takip edemediğimden ne oldu ne bitti hangi eserleri kaçırdım bilmiyorum hayıflanarak devam ediyoruz.Bir sürü dosttan uzak epey bir zaman bana hiç iyi gelmesede yapılabilecek bir şey yoktu.Bu akşam bayram tatlısını müteakip çaylarımızı yudumlarken gündemi değerlendirdik sevgili Petranyus la.Hava iyice kararmışken sohbette balkondan gecenin yarısına ivedilikle karıştı.Trafik seyrekleşti iyice sessizlik tam ortamızda bir cigara yakınlığında okuduğumuz kitaplardan bahsettik farklı konuları değerlendirdik zaman aralıklarında geceyi tütsüledik.Türk kahveleride geldi gecikmeli de olsa çizgi roman dünyasından ne var ne yok dedi.Farklı yazar ve çizerler görüyorum dedim bu aralar.Bu iyiye işaret.Kaliteli çizerler ve yeni eserler beni umutlandırıyor.Gizli Deney i almıştım mükemmel devamı gelmeli Karabala 2 yine muhteşem dedim.Oda bana bir yerlerden yeni dergiler getirmiş teşekkür ettim.Eski tarih dergileri ile ( 1966 yılına ait ) Miço Çocuk dergileri.Çok makbule geçti dedim.Üstad dedi kolleksiyonuna küçük bir katkı lafı bile olmaz. Haydi dedim taradın düzenledin bari paylaşalım eksik kalmasın.

Tarama : Petranyus Düzenleme : Petranyus
ORJİNAL TARAMA

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,020
Uzun bir aradan sonra hoş geldiniz dostlar.Özlettiniz kendinizi.
Neyse ki bir kese kağıdı dolusu bayram şekeri yerine geçen Milliyet çocuk dergisi damağım da tarifsiz lezzet bıraktı.
Çok teşekkür ediyor,bayramınızı kutluyorum...