Milliyet Çocuk Dergisi 1983 Sayı 28

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,405
Nihayet 28.sayıdayız.İlk 28 sayının bitmesi benide çok mutlu etti.Bu hafta aslında 27.sayıdayız ancak zaten forumda daha önce paylaşıldığı için 28.sayıya geçtik.Bu hafta inanılmaz yoğun ve sorunlu bir haftaydı.Gündem bizi çok etkiledi.Malum yapıdan kaynaklanan sorunlarla boğuşup durduk.Neyse canınızı sıkmayalım.Doğru dürüst nete bile giremedik.Oda yetmezmiş gibi Fransızca dan Leonard çevirisine başladım bir macera ancak hiç bilmediğim bir dil sözlük , translate ( google ,yandex, bing ) 12 sayfa kadar geldim balonlama.Tamamı 40 sayfa kadar bitirince paylaşma kararındayım.Eksiklik vardır mutlaka ama ruhunu yansıttığını düşünüyorum.Fransızca öğrenme kararı aldım.İngilizcem fena değil bir kaçta farklı lisanda biliyorum ancak 3-4 aya kadar çeviri yapabilecek aşamaya geleceğimi tahmin ediyorum ancak zamana bıraktım.Fransızca da biraz mesafe aldıktan sonra İtalyan ca ya başlıycam.Bugünde hayli yorulmuşum bu nedenle savaşma paylaş anafikrinden hareketle yolumuz uzun paylaşıma devam.Oyunuzu kullanmayı sakın ihmal etmeyin.Haydi çocuklar sandık başına.:)

ORJİNAL PAYLAŞIM : ABOLARDİS:

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,003
Okumadığım bir sayı,ne de güzel gidecek şimdi.
Teşekkürler üstadım,saygılar...