Milliyet Çocuk Dergisi 1983 Sayı 13

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
52 Sayılık Maraton devam ediyor.Bu sayı ile birlikte ilk 13 sayı tamamlanmış oldu.Uzun soluklu bir koşu olduğunu her zaman yazdığımdan bu hafta yeniden yazıyorum.Bu hafta tarama erken bitince erkenden paylaşalım istedim.Ancak düzenleme yapınca malesef boyutları arttı.Düzenleme konusunda Sevgili Petranyus tan faydalanmak mümkün olmadı üstad çok yoğundu bende editör proğramlar ve fotoğraf proğramları kullanarak dergiyi düzenledim, parlattım basım hatalarını gidermeye çalıştım kapağı temizledim.Saygılarımla iyi arşivlemeler.

file

Parlatılmış düzenlenmiş renk ayarları yapılmış tarama

Moderatör tarafında düzenlendi:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Sayın yöneticiler tarafında konu bu başlıkta verilip diğerleri silinebilirse daha iyi olur.Saygılarımla.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,151
Çocuk dergileri bir derya.
Ne ararsan var.
Ve her yaşa hitap ediyor.
Teşekkürler değerli dostum.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Yanlışlıkla Milliyet Çocuk sıralı listelerde açmışım konuyu özürlerimle buraya taşınırsa orada yazılanlar saygılarımla.:'(

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,406
Karizma yerlerdeydi yoksa konuyu bile doğru yerde açamıyor eleman diyeceklerdi şaka bir yana çok teşekkürler.Jet hızıyla sağolunuz.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,236
Kamlançu
Karizma yerlerdeydi yoksa konuyu bile doğru yerde açamıyor eleman diyeceklerdi şaka bir yana çok teşekkürler.Jet hızıyla sağolunuz.

Estağfurullah, insanlık hali, arada olur öyle. Ben de geçen derginin orta sayfası olmadan paylaştım (bu hafta düzelteceğim), hatta açtığım konuya sonraki sayının linkini ekledim ama kimse yanlış yapıyorsun demedi. Sonra düzelttim tabi, karizmam zaten yok ama zedelenmemiştir (umarım) :D:D:D

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
abolardis güzel bir paylaşım yine, çok değerli bir çalışma
ellerin dert görmesin, parlatmaya vs uğraşma, pek çok kişi ham paylaşıyor
bu sayede isteyen istediği gibi parlatsın, ben ham olarak arşivleyenlerdenim
çünkü teknoloji hergün değişiyor, kimbilir belki yarın tek tuşla gıcır yapan bir program çıkar
harcadığın zaman için söylüyorum, açtığın konuya 5 yıldız veriyorum tekrardan teşekkürler

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,020
Yeni yeni yepyeni bir sayı ile tekrardan özlemle anılan o günlere geçiş yapacağım.
Çok teşekkür ediyorum...