Milliyet Çocuk Dergisi 1979 Sayı 04

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Bu hafta Milliyet Çocuk Dergisi 1979 Yılı sayı : 4 ile devam ediyoruz.İçinde bulunan klasik macera sayın Bayposta tarafından daha önce taranmış emeklerine sağlık ancak ben yeniden tarayarak alternatif olarak bulunsun düşüncesiyle ekliyorum.Bu hafta malesef 1983 yılına ait tarama yapamadım nedeni ise Lorel Hardi taraması yapınca zaman kalmadı.Tarama bitti ama bu sefer düzenlenmesi gerektiği için dostum Petranyus un yardımıyla olmayan bir 1979 yılı sayısı ekleme kararı aldık.Sitede olmayan westernleri incelerken bir western fotoroman ı buldum onuda ileriki günlerde tarayarak paylaşıma açarız umarım.Değerli dostum Petranyus olmasa hiçbirini yapmaya zaman bulamazdım teşekkürler kendisine.

Orjinaline sadık kalınarak düzenlenmiş tarama

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
lorel hardi taraması çok değerlidir üstadım
zamanının en pahalı ç.romanıydı
tüm emekleriniz için teşekkürler

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Lorel Hardi taraması bir haftadır devam ediyor tarama Cuma günü itibariyle bitti gerisini Petranyus a havale ettim.Özel sayı olarak yayınlanmış ( sayı : 1 ) biraz hacimli bir kitaptı.Sevgili Petranyus beni kırmadı sağolsun düzenleyecek.Müteakip paylaşacağız ortak ürün olunca onunda istediği platformlarda paylaşmasında benim açımdan sorun yok.Neden Lorel Hardi derseniz biraz da mizaha ihtiyaç var tek nedeni o ben tararken hayli eğlendim.