Milliyet Çocuk Özel Sayı 08 Eylül 1982 (Red Kit-Tek Kollu Haydut)

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,597
Milliyet-ocuk-zel-Say-8-Red-Kitkpk-2.jpg

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
3. DÖNEM
WGZyz2.jpg

(Milliyet Çocuk Dergilerinin 3. Dönemi olup
1981 yılında başlayıp 1986 yılında 52. sayı ile sona ermiş ve
yıllık periyotlar halinde numaralandırılmıştır.
Ayrıca 1982 yılında 11 Özel sayı yayınlanmıştır.)

Bu paylaşımı görünce daha önce hiç paylaşılmış mı diye aradım ama bu özel sayı ilkmiş galiba...
Teşekkürler.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Çok teşekkür ederim üstadım.
Özel sayılar çok özeldir.
Bu konuda sayın yöneticilerimiz tarafından liste güncellenebilirse çok iyi olur.
Selamlarımla.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
1982 yılı Milliyet Çocuk Özel sayılarını hem Milliyet Çocuk Dergileri listesinde hem de "Milliyet Çocuk Çizgi Roman Ekleri" listesinde takip edebiliyoruz. Listelerin altına karışıklığa meydan vermemek için gereken notu düştüm.

Sevgili yazicizahmet üstadımız dört bir koldan üretmeye devam ediyor. Bizi çizgi romanlara, dergilere boğuyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Üstadım kaçtır soracağım, unutuyorum, şimdi sorayım: Mahzuru yoksa seçtiğiniz mahlasın anlamını öğrenebilir miyiz? Uzunca bir süre "yazicizahmet" değil de "yaziciahmet" gibi okudum mahlasınınızı. Çok sonra fark ettim aradaki "z" harfini. :)

Sevgiler, saygılar.

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,597
1982 yılı Milliyet Çocuk Özel sayılarını hem Milliyet Çocuk Dergileri listesinde hem de "Milliyet Çocuk Çizgi Roman Ekleri" listesinde takip edebiliyoruz. Listelerin altına karışıklığa meydan vermemek için gereken notu düştüm.

Sevgili yazicizahmet üstadımız dört bir koldan üretmeye devam ediyor. Bizi çizgi romanlara, dergilere boğuyor. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Üstadım kaçtır soracağım, unutuyorum, şimdi sorayım: Mahzuru yoksa seçtiğiniz mahlasın anlamını öğrenebilir miyiz? Uzunca bir süre "yazicizahmet" değil de "yaziciahmet" gibi okudum mahlasınınızı. Çok sonra fark ettim aradaki "z" harfini. :)

Sevgiler, saygılar.
'Yazmak' ve 'Çizmek'.Bu iki sözcüğün hayatımdaki yeri çok büyüktür.E böyle bir ortama,böyle bir karma ismin yakışacağını düşündüm.Başka bir anlamı yoktur,sevgideğer dostum,ilginize teşekkür ederim.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
'Yazmak' ve 'Çizmek'.Bu iki sözcüğün hayatımdaki yeri çok büyüktür.E böyle bir ortama,böyle bir karma ismin yakışacağını düşündüm.Başka bir anlamı yoktur,sevgideğer dostum,ilginize teşekkür ederim.

Hârika. Üstadım, "yaz" ve "ciz" arasındaki "i" harfini bilerek mi seçtin bilmiyorum ama en azından bir dilde, Rusça da, "i" "ve" demek. :) Güzel olmuş. Denk geldiyse de güzel denk gelmiş. :)

Kırmayıp bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.