Milliyet Çocuk Çizgi Klasikler Sayı 115 - Gökler Fatihi

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,786
Darkwood
40731129.jpg

Gökler Fatihi - Jules Verne

alternatif

Son düzenleme:

göksel C.

Süper Üye
11 Haz 2009
512
2,787
bu macerayi okumamistim hemen indirip heyecanla ve keyifle okurum cok sagolasin serkan...

tombraks1978

Aktif Üye
1 Tem 2009
399
2,464
ANKARA
teşekkürler abi bugün çok işim vardı giremedim inşallah mazur görürsünüz sabaha kadar balonlama yapmaktan gözlerim balon gibi oldu beynim sulandı ve sabahın ilk ışıklarında :) vaz geçtim abi bu işten gerçekten çok zor birşeymiş aslında vazgeçmedimde birden asılmakla olacak iş değilmiş bu iş zamana yaymaya bıraktım yavaş yavaş çeviri yapacam:)

@serkan@

Süper Üye
20 May 2009
1,463
10,786
Darkwood
teşekkürler abi bugün çok işim vardı giremedim inşallah mazur görürsünüz sabaha kadar balonlama yapmaktan gözlerim balon gibi oldu beynim sulandı ve sabahın ilk ışıklarında :) vaz geçtim abi bu işten gerçekten çok zor birşeymiş aslında vazgeçmedimde birden asılmakla olacak iş değilmiş bu iş zamana yaymaya bıraktım yavaş yavaş çeviri yapacam:)

sevgili kardeşim tabi çok uğraş verdirici ve meşakkatli bir iş balonlama işi ben balonlama yaptığımda günde 20 sayfa falan yapıyorum...daha fazlası gerçekten çok bunaltıcı olabiliyor...kendini sıkma fazla yavaş yavaş biz beklemeyi biliriz....ayrıca bu işin ne kadar emek istediğinide biliriz...

alp kid

Yeni Üye
23 Ağu 2009
44
133
Çok teşekkürler.Bu dünya klasikleri serilerini sanırım 1970'li yıllarda milliyet çocuk dergisi veriyordu.
Eskiden bende vardı sonra kaybolmuştu,tekrardan burada görmek inan çok hoş.

mustibey

Süper Üye
23 Ara 2010
2,161
4,969
Mustibey sizlere çok çok teşekkürlerini iletir,elinize emeğinize sağlık.