BÜYÜK UMUTLAR-Charles Dickens-çizgi

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
11,988
315,109
Milliyet Çocuk 1977-24 ekidir

vgJzhI.jpg

Saygılarımla.​

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,695
Charles Dickens ı önce bu çizgilerle okuyup sevdim ben.Daha sonra romanlarının tiryakisi olmuştum.Teşekkürler paylaşım için.

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,514
Ankara
Kimileri (mesela eşim) böyle karalanmış, yıpranmış dergilere ruhu var der. Ben ve kızım ise değil karalamak, sayfasını katlamaya kıyamayız. Fakat şu yadsınamaz bir gerçek ki (eğer gördüyse) dergi sahibini çocukluğuna geri götürmüştür kesin :)
Teşekkürler Murtaza üstat.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Ankara da sahafları geziyorum çocukluk dönemimde ismimi yazdığım çizgi romanı buldum alırken de hocam bir sürü karalama var diyerek sitem dolu sözlerle pazarlık payımı arttırdım halbuki 10 kat fiyat istese yine alacağım.Aradan en az 30 -40 sene geçmiş şoktayım.Sahaf arkadaşla birlikte karalama yapan kardeşimizi güzel sözlerle yad ettik.Sahaftan babam çıksa alırım.:)

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,514
Ankara
Ankara da sahafları geziyorum çocukluk dönemimde ismimi yazdığım çizgi romanı buldum alırken de hocam bir sürü karalama var diyerek sitem dolu sözlerle pazarlık payımı arttırdım halbuki 10 kat fiyat istese yine alacağım.Aradan en az 30 -40 sene geçmiş şoktayım.Sahaf arkadaşla birlikte karalama yapan kardeşimizi güzel sözlerle yad ettik.Sahaftan babam çıksa alırım.:)

Ahahah. Pazarlık kozu olarak kullanmak, çok iyi bir üç kağıt olmuş :D