Miki Pulhan Yayınları Haftalık Mecmua Sayı 010

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
CD_0001-5.jpg

İlk sayısı 3 Ocak 1962 tarihinde yayınlanan Pulhan Yayınları'nın Miki dergisi o ve sonrası dönemlerdekilerle kıyaslanınca bence kaliteli baskısıyla dikkat çekmekte. Paylaşacağız bir kaç sayısını. Hazine odasından aşırdıklarımdan. Bu sayı içerisinde ayrıca Mıstık tarafından çizilmiş olan tek sayfalık bir Nasrettin Hoca öyküsü de yer almış. Basım tarihi 07.03.1962
Keyifli okumalar.

CD_0035A.jpg

profesör abimizin kızmayacağı düşüncesiyle biraz renklendirdim. Dosya içerisinde mevcut. :)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Çok beğendim.
Sevgili profesör Ağabeyimiz sayesinde
bilmediğim, görmediğim
yüzlerce kitabı okuma şansına eriştim.
Tevazu ve iyi kalpliliği
umarım bazı şımarık ve kendini beğenmiş insanlara örnek olur.
Çok zarif ve güzel bir çalışma olmuş,
ellerine sağlık sevgili bakunin.
Her ikinizi de çok seviyorum.
Saygılarımla..

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Kapak harika:D:D
Kitap tam sıcak havalık
Tarama mükemmel
Daha ne olsun,eline sağlık üstat,teşekkürler

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
bu değerli ve tarihi esere çok teşekkür ederim sevgili bakunin ve profesör harika bir paylaşım

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,292
4,469
Sevgili Bakunin kardeşim ben bu kitabı çocuklarım,yeğenlerim okusun falan diye değil kendim için indiriyorum çünkü çok hoşuma gidiyor bu kitaplar.Rengarenk,stressiz,yazıları büyük büyük,ne güzel,benim gibi yakını görme sorunu olanlar için,okuması rahat.
Değerli kardeşim emeklerin için çok teşekkür ederim,ayrıca sevgili Profesör kardesime de sevgi ve selamlar.En iyi geceleriniz olsun.

gele

Yeni Üye
7 May 2010
46
2
bulunması mümkün olmayan bir çalışma. eline sağlık . çabaların için teşekkürler...ne desek az kardeş..