A espada selvagem de conan komple seri 1-205 (1984-2001)

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,148
İSTANBUL
Sevgili arkadaşlar sizlere marvel'in 1984-2001 yıllarında yayınladığı A ESPADA SELVAGEM DE CONAN ' ın 205 seriden oluşan kitaplarını komple seri olarak ÇİZGİ DİYARI sevgili SAVOK ve GONDOR08 dostlarıma armağanım olsun keyifle okuyun sevgiler saygılar.. :)

aespedaselvagemdeconankapakresmler.jpg

Seriyi nihayet tamamladım arkadaşlar keyifle okuyun . sevgili SAVOK ve GANDOR08 ' e sevgilerimle teşekkür ederim arkadaşlar :)

Son düzenleme:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,234
Kamlançu
Abi bunları nerden buldun?
İndirdiğim Conan'ların listesini düzenleyip size yollayayım da onları da paylaşırsınız.
Ben yetişemiyorum bunlara :)

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,234
Kamlançu
İlk sayıyı indirip baktım.
Bizim Savage Sword of Conan serisinin İtalyanca versiyonuymuş.
Üstadım, böyle çoklu paylaşımları dilerseniz her sayıyı ayrı ayrı değil de birleştirilmiş partlar halinde verebilirsiniz. 200 sayıyı 20 part ya da 30 part halinde vermek sizi bayağı bir zahmetten kurtarır. Tabi bu tercih meselesi...
Teşekkürler.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
Bu yanılmıyorsam Savage Sword of Conan serisinin Portekizce versiyonu. Ancak orjinali 235 sayı olan bu serinin Portekizce baskıları neden 205 sayı oldu bilmiyorum. Forumumuzda önemli bir bölümü Türkçe olarak mevcut. Özellikle Portekizce bilenler açısından faydalı olacaktır.

Gösterdiğiniz çaba için çok teşekkür ediyorum. Ancak affınıza sığınarak bir şey söylememe müsaade edin lütfen: Forumda önemli bir bölümünün Türkçeleri mevcutken Portekizcelerini yüklemek çok anlamlı gelmiyor bana. Bir tanesini indirdim. Tarama kalitesi güzeldi. Yeniden balonlama yapmak isteyenler kullanabilir, böyle bir faydası olacaktır. Ancak böyle bir serinin yeniden balonlamasına girişmek isteyen çıkar mı bilmiyorum.

Lütfen yanlış anlamayın. Bu 205 dosyayı yüklerken ne büyük zorluklar çektiğinizi, ne kadar zaman harcadığınızı ve internet kotanızı nasıl tükettiğinizi çok iyi biliyorum. İşte tam da bu yüzden bu emek, bu zaman tam karşılığını bulsun istiyorum. Ne bileyim en azından daha yaygın bir dilde mesela İngilizce olanları paylaşabilirdiniz. Yine de takdir sizin. Portekizce SSOC'ların forumda bulunması zarar mı? Elbette hayır. Ben çizgi roman adına yapılan her çabayı çok kıymetli buluyor, çok önemsiyorum.

Umarım kendimi doğru anlatabilmişimdir.

Tekrar teşekkür ederim.

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,148
İSTANBUL
thesavageswordofconan1050001.jpg

sevgili direnc11 ssoc 1.inci sayı 1.inci sayfa böyle

esc001p004.jpg

ama a espada salvagem de conan serinin ilk sayısının ilk sayfası böyle ssoc serisinden harmanlama yapmış olabilirler ama bence aynı seri değil hem bunların görüntü kalitesi çok yüksek ben şahsen çok beğendim cumartesi pazar sırf bunları yükleyeceğim diye canım çıktı ama foruma faydası olmadığını düşüncesinde iseniz konuyu silebilirsiniz saygılar sevgiler...
a espada salvagem de conan portekizce conan vahşi kılıcı demek

Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
thesavageswordofconan1050001.jpg

sevgili direnc11 ssoc 1.inci sayı 1.inci sayfa böyle

esc001p004.jpg

ama a espada salvagem de conan serinin ilk sayısının ilk sayfası böyle ssoc serisinden harmanlama yapmış olabilirler ama bence aynı seri değil hem bunların görüntü kalitesi çok yüksek ben şahsen çok beğendim cumartesi pazar sırf bunları yükleyeceğim diye canım çıktı ama foruma faydası olmadığını düşüncesinde iseniz konuyu silebilirsiniz saygılar sevgiler...

Sevgili muratusta,

Mesajımda çok uğraştım ama kendimi ifade etmeyi becerememişim demek ki. Benimkini sonrası için bir öneri olarak kabul edip, değerlendirin isterdim. Sizin emeğiniz bu neticede. Nerede isterseniz orada harcarsınız, ne hoşunuza gidiyorsa onu yaparsınız. Aslolan da keyif almak. Zaten bunun için buradayız. Keyif aldıklarınızı yapın, almadıklarınızı boş verin. Yaptığınız çalışmayı neden kaldıralım? Ben tek bir çizgi karesinin peşine düşen biriyim.

Siz boş verin benim bir önceki mesajda dediklerimi.

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,148
İSTANBUL
sevgili direnc11 yukarda ama söyle yazıyorsunuz (Ancak affınıza sığınarak bir şey söylememe müsaade edin lütfen: Forumda önemli bir bölümünün Türkçeleri mevcutken Portekizcelerini yüklemek çok anlamlı gelmiyor bana) bu söylediğinize istinaden ben öyle yazdım. forumda türkçe bir dünya çizgi roman var ama aynı sayıların bir çok dilde paylaşımlarıda var o zaman bu düşünceyle yola çıkarsak onlarıda boşuna yüklemiş sayılırız. Bende görüntü kaliteleri yüksek diye yüklemiştim benim gibi resimle uğraşanların hoşuna gider diye bende portekizce bilmiyorum ama yinede resimlerine bakmadan geçemiyorum. İngilizcede bilmiyorum ama arşivimde bir dünya ingilizce çizgi roman var bu şuna benziyor ingilizce bilmesenizde kulağınıza güzel gelen bir ingilizce müzik dinlemeye benzer . Ayrıca alta bir dip not düşmüştüm conan vahşi kılıcı yazmıştım size neyi çağrıştırdı bilmiyorum marmara çizginin çıkarttığı seriden bu ssoc değil saygılar sevgiler