Iron Man - Fatal Frontier - [ Ing.]

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,435
Iron Man - Fatal Frontier - [ Ing.] 13 bolum tam set

Sayin yoneticime soyledigim gibi ilk paylastigim 13. bolumu yetim birakmadim. Komplete bir set simdi tamam ... Ama once son bolumu paylastim ayni bir filmin sonunu soylemek gibi ... Neyse bir dahaki sefere finali soylemem ... Bu Iron Man'i ben sevdim sanirim sizde seveceksin ; sunum teknigi cok iyi ; ayni agir cekim cizgi film izler gibi izliyeceksiniz . Ayrica kapaklari nacizane ben hazirladim isteyen bolum baslarina ekleyebilir . Bu haftalik benden bu kadar .... :) :rolleyes:
:wbtr::wbtr::wbtr:
1vqv.jpg

455.jpg

456owo.jpg

457.jpg

458.jpg

459.jpg

460.jpg

461.jpg

462.jpg

463.jpg

464.jpg

465.jpg

466.jpg

467.jpg

LINKLER :

Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
Bunun başı, sonu nerede, üstadım? :)

Yabancı dilde yapılan paylaşımlarda mümkün olduğunca tam seriyi vermek iyi olur. Hele böyle ara sayılar verirseniz pek ilgi duyan çıkmayabilir, üstad.

Teşekkür ederim.

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,435
Bası 12 sayı gerıde

[sıze="2"]bunun başı, sonu nerede, üstadım? :)

yabancı dilde yapılan paylaşımlarda mümkün olduğunca tam seriyi vermek iyi olur. Hele böyle ara sayılar verirseniz pek ilgi duyan çıkmayabilir, üstad.

Teşekkür ederim.[/sıze]

haklısın ustadım benım elıme bır grup ebook torrentın ıcınde gectı. Sonunda the end yazısını gorunce tek macera sandım . Sızın yazınızdan sonra ınceleyınce 13 bolumluk bır setın son bolumu oldugunu gordum. Kotu nıyetlı bır paylasım olmadıgına ınanın . Dıger sayıların pesıne dusecegım. Ele gecırırsem paylasacagım. Yoksa yetım tek sayıların arasına katılır.:9

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul

haklısın ustadım benım elıme bır grup ebook torrentın ıcınde gectı. Sonunda the end yazısını gorunce tek macera sandım . Sızın yazınızdan sonra ınceleyınce 13 bolumluk bır setın son bolumu oldugunu gordum. Kotu nıyetlı bır paylasım olmadıgına ınanın . Dıger sayıların pesıne dusecegım. Ele gecırırsem paylasacagım. Yoksa yetım tek sayıların arasına katılır.:9

Estağfurullah, üstadım. Kötü niyet ne demek? Sözü bile olmaz.

Bazı çizgi romanlara erişmek zor. Son derece nadir ve kıymetli çizgi romanlar mevcut. Elbette bunları tek sayı bile olsa paylaşmak lazım. Ama böyle görece kolay bulunabilecek olanları topluca vermek daha iyi oluyor, üstadım.

Sevgiler, saygılar.

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,435
Yetım kalmayacak

[sıze="2"]

estağfurullah, üstadım. Kötü niyet ne demek? Sözü bile olmaz.

Bazı çizgi romanlara erişmek zor. Son derece nadir ve kıymetli çizgi romanlar mevcut. Elbette bunları tek sayı bile olsa paylaşmak lazım. Ama böyle görece kolay bulunabilecek olanları topluca vermek daha iyi oluyor, üstadım.

Sevgiler, saygılar.[/sıze]

ustad ; arastırmak guzel bır sey... Setı buldum ındırıyorum bıraz vakıt alacak 600 mb gıbı ... Yetım kalmayacak :d

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,435
yetim birakmadim

Bunun başı, sonu nerede, üstadım? :)

Yabancı dilde yapılan paylaşımlarda mümkün olduğunca tam seriyi vermek iyi olur. Hele böyle ara sayılar verirseniz pek ilgi duyan çıkmayabilir, üstad.

Teşekkür ederim.

Ustadim seriyi tamamladim ... Bir dahaki sefer filmin sonunu soylemem ... :9 :D