Secret Wars 01-12

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,451
8,410
İzmir
01xfx.jpg

Tüm Marvel kahramanlarının yer aldığı, paralel bir evrende geçen ve Marvel'in önemli bir bölümünü oluşturan 12 sayılık mini bir seridir. Kısa ömürlü olmasına rağmen en tanınmış serilerden biridir. Orijinal hikayelerde adı sıkça geçer fakat gelişen olaylar bu seride verilmiştir. Marvel kahramanlarını önemli ölçüde etkilemiştir. Örneğin, Spider Man'in dönüşte ortak yaşayan siyah kostümü Venom ile birlikte gelmesi, Fantastic Four ekibinden The Thing'in paralel evrende insan olan Benjamin Grimm'i ardında bırakması gibi. Forumdaki tüm comicsçi arkadaşlara hediyem olsun. Her yerde bulamayacağınız bir seridir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nitr0

Süper Üye
6 Ocak 2012
211
226
Türkçe yayınları tek tek paylaşmanın forum için geçerli bir mantığı var ama yabancı serilerin özellikle söz konusu bir event ise toplu ve tek başlıkta paylaşılmasından yanayım.

Böylesi paylaşan için de indiren için de kolaylık olacaktır.

Paylaşımınız için teşekkürler.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,451
8,410
İzmir
Türkçe yayınları tek tek paylaşmanın forum için geçerli bir mantığı var ama yabancı serilerin özellikle söz konusu bir event ise toplu ve tek başlıkta paylaşılmasından yanayım.

Böylesi paylaşan için de indiren için de kolaylık olacaktır.

Paylaşımınız için teşekkürler.

Açıkçası bende size katılıyorum toplu paylaşım konusunda, ama 12 kitaplık seri tam 300 mb. Onu da mediafire kabul etmiyor, o yüzden mecburen tek tek paylaşacağım.

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,695
aynı başlık altında toplamak daha iyi olabilir ayrı başlıklar yerine. böylece hepsi bir arada olur güncelledikçe mesaj ile bildirirsiniz ana konuda güncellenmiştir diye.
hem ulaşım açısından da kolaylık olur:) tüm sayılara bir kerede ulaşılır...

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,451
8,410
İzmir
aynı başlık altında toplamak daha iyi olabilir ayrı başlıklar yerine. böylece hepsi bir arada olur güncelledikçe mesaj ile bildirirsiniz ana konuda güncellenmiştir diye.
hem ulaşım açısından da kolaylık olur:) tüm sayılara bir kerede ulaşılır...

Çok teşekkürler, sayın comedian. Tüm serinin tek başlık altında olması gerçekten çok iyi. Fantastic Four serisini paylaşırken sevgili direnc 11'in çok yardımını aldım bu konuda. Ben teknik açıdan biraz zayıfım, tek başlık altında nasıl toplanır bilmiyorum. Yardımcı olabilecek arkadaş varsa çok memnun olurum. Sevgi ve saygılar.

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,695
paylaşım bir başlık altına toplandı. bundan sonra ilk mesajınıza düzenle diyerek link eklersiniz ve bir mesajla link eklendiğini bildirirseniz konunuzda takipçi olanlar yeni link geldiğinde haberdar olurlar.

akim

Kıdemli Üye
29 May 2011
199
418
Marvel evreninde en çok merak ettiğim, bir türlü okuma olanağı bulamadığım seri, umarım bir an önce Türkçe olarak paylaşım yapılır ve biz yabancı dil özürlü olanlarda bu seriyi okuma zevkine erebiliriz, o yüzden şimdi indirmeyeceğim ve biraz daha sabırla bekleyeceğim, inanıyorum ki bu işin ustaları bizi daha fazla bekletmeyeceklerdir :) ama yinede emeğine sağlık Darkwood bize tekrar hatırlattın bu seriyi :)

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,451
8,410
İzmir
Marvel evreninde en çok merak ettiğim, bir türlü okuma olanağı bulamadığım seri, umarım bir an önce Türkçe olarak paylaşım yapılır ve biz yabancı dil özürlü olanlarda bu seriyi okuma zevkine erebiliriz, o yüzden şimdi indirmeyeceğim ve biraz daha sabırla bekleyeceğim, inanıyorum ki bu işin ustaları bizi daha fazla bekletmeyeceklerdir :) ama yinede emeğine sağlık Darkwood bize tekrar hatırlattın bu seriyi :)

Marvel'in en ünlü serilerindendir. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana ve bu foruma.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Anlaşılan o ki, bayağı ünlü bir seriymiş ve bekleyenleri varmış.

Çeviri balonlamacı arkadaşlar bunu dikkate alırlar umarım.

Ben de okurum bu sayede:D

Teşekkürler sevgili darkwood

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,695
sevgili darkwood bu konu ile ilgili duyuruları bu konu başlığı altında yapın her yüklediğiniz sayı için yeni konu açmayın.

akim

Kıdemli Üye
29 May 2011
199
418
Biliyorum ki, çeviri ve balonlama yapan ustalarımız yoğun olarak çalışmakta. Ama bu seriye bir el atıp Türkçeye kazandıracak kimse yok mu? :D Gerçekten önemli bir seri ama zamanının yayın evleri ne yazık ki bu seriyi yayınlamadılar Türkiye'de. Ölmeden okuya bilsek, gözüm açık gidecek bu yüzden :D