Captain America Comics #1 - 1941

Şükrü

Çeviri & Balonlama
16 Şub 2011
1,286
2,169
Far Far A Way
Merhaba arkadaşlar size bu sefer zor bulunan bir
sayıyı sunuyorum. Kaptan Amerika'nın ortaya
çıktığı ilk sayısı. Bir nevi doğuşunu okumuş olacaksınız.
captainamericacomics001000.jpg

Kalite en yüksek derecede. Muntazam denilebilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

can32

Yeni Üye
12 Nis 2013
64
53
Bu güzel tarama için çok teşekkürler. Daha önce de Superman'in ilk sayısını buradan indirmiştim.

tuzcu

Aktif Üye
15 Tem 2013
335
846
Tam 10 kez indirme yarım kaldıktan sonra indirebildim.
Değmedi mi, havalara zıpladım. Teşekkürler Şükrü.

tolgam

Çeviri & Balonlama
5 Mar 2011
230
607
Captain Amerika sonuna kadar Amerikan milliyetçiliğine ve ezikliğine sahip.Benim gözümde basit bir çizgiromandır.
Nedeni Şu:Almanlar Yunanistana kadar.Doğu Avrupnanın Tümünü Fransayı Rusyanın batı taraflarını Sanırın Norveçi elegeçirmiş.İngiltereyi hava saldırısıyla dümdüz etmiştir.Teknolojik açıdanda Denizde savaş gemileri daha moderndi.Havada Uçakları daha moderndi.
Karadaysa tankları tam bir üstünlük kurmuştu.
Sen gidip it sürüsü gibi bir ülkeye saldır=Almanya ve italya tüm avrupa ABD Rusyayla aynı anda savaştı.Sonra gidip japonyanın 2 kentini çocuklar dahil Dümdüz et.Ki yıllar sonra bile orda sakat çocuklar doğdu.
Sonra bu savaşı güzel bir zafer gibi lanse et.Kendi ülkesinide Dünyayıda aptal yerine koymaktan başka birşey değil....

Ama bu dediklerim Captan Amerika İçin geçerli.Böyle yıllar öncesinden bir sayıyı bu kalitede sunan Sayın Şükrüye emekleri için Çok teşekkür ediyorum.Bir göz atıp bu kahramanın doğduğu yıllarada gidelim bakalım.