Fantastic Four

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,446
8,391
İzmir
300
Forumdaki ilk paylaşımım. Fantastic Four'un yayınlanmış tüm sayılarını paylaşacağım. Ama teknik olarak biraz zayıfım arkadaşlar. Deneye deneye öğreneceğim. Resimli Anlatımlar kısmından bakarak paylaştım. Öğretici olmuş.

Moderatör tarafında düzenlendi:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,739
İstanbul
İzninle iki konuyu birleştirdim, sevgili darkwood. Senin gibi fumettici birisinin bu paylaşımının bir Marvel'ciye gönderme olduğunu hissediyorum :)

Bu ilk paylaşım için çok teşekkür ediyorum, mesajında paylaşımlarının arkasının geleceğine dair duyuruna daha da çok sevindiğimi belirteyim.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,446
8,391
İzmir
İzninle iki konuyu birleştirdim, sevgili darkwood. Senin gibi fumettici birisinin bu paylaşımının bir Marvel'ciye gönderme olduğunu hissediyorum :)

Bu ilk paylaşım için çok teşekkür ediyorum, mesajında paylaşımlarının arkasının geleceğine dair duyuruna daha da çok sevindiğimi belirteyim.

Yardımın için çok teşekkür ederim, sevgili Direnc11. Ellerine sağlık. Ben kitap kapağını da eklemek istedim ama yapamadım. Fantastic Four'u bugün indirdim, tüm sayılar gelecek, ayrıca Martin Mystére'nin tüm sayılarını da indirdim. Daha önce paylaşım yapan sevgili Miki'nin linkleri ölü maalesef. Tüm sayıları tekrar paylaşacağım. Benim gibi Martin hayranlarının sevineceğini düşünüyorum. İlgine tekrar teşekkürler. Sevgi ve saygılar sayın ustam.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,430
hiçbiryerde :)
Ben de bir iki aydır "comics" okumaya
başlamak için kampa girdim.Konuya hakim
olanlara soruyorum,sözlük karıştırıyorum,
bilsen,neler neler...
Önce biraz
kondisyon kazanmalı değil mi insan?
Yoksa bilmediğimiz alemlerde kayboluruz maazallah!...
Teşekkür ederim sevgili darkwood,daha önce bahsettiğin Martin Mystere
haberi de ayrıca heyecanlandırdı beni...

tolgam

Çeviri & Balonlama
5 Mar 2011
230
607
Çizgiromanları Okumadığım (Daha doğrusu ulaşımımın olmadığı) zamanlarda fantastic four 1 i Seyretmiştik filminde.Bir an o aklıma geldi.Hiç unutmam orda human torc hu.(Orda ateş adam diyordu. :D) Çok sevmiştim.
Böyle güzel bir serinin forumda olmamasının yanında Türkçe olmamasıda sorun tabi.Sorunların 1i çözüldü gibi.Sorun 2ninde çözülmesinide beklemekteyim :D

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,430
hiçbiryerde :)
Fantastic Four ,X Men'in de içinde bulunduğu
ekip miydi?
Bak çalışmıştım ama karıştırdım yine...
Neyse,daha fazla bulandırmadan
eline sağlık dorkwood deyip kaçayım hemen...

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,555
Midgard
X-Men'in içindeki ekipleri ben çözemedim daha... Ashtoning X-Men, X-Force, Uncanny X-Men ama yok bunlar onlardan değil :D Fantastik Dörtlü'de de bir tek Sue Storm'u severim :D Teşekkürler :D

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,739
İstanbul
Sevgili darkwood kaldığı yerden devam ediyor.

Öyle gözüküyor ki sayesinde Fantastic Four'a dair epey zengin bir arşivimiz olacak.

Teşekkür ediyorum.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,739
İstanbul
Sevgili darkwood bugün yine bizi Fantastic Four'un epeyce bir sayısıyla buluşturdu. Kendisinden öğrendiğime göre paylaşacağı Fantastic Four sayısı 600'den fazlaymış. Yaşadık :)

Kolay erişebilirliği sağlamak için tüm bu paylaşımları tek bir başlık altında toplayacak olan sevgili darkwood'a çok teşekkür ediyorum.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,739
İstanbul
Yeni sayılar için teşekkür ederim, sevgili darkwood.

Bu düzenlemeyle tüm Fantastic Four paylaşımları tek başlık atında toplanmış oldu. Tüm sayılara ana mesajdaki linklerden ulaşmak daha kolay olacak.

Bu arada 21-25 ve 26-30 arası sayıları içeren iki linkte sorun var gözüküyor. İlgilenebilirsen çok memnun olurum.

Bir de unutmadan yabancı dilde çizgi roman paylaşımı yapan tüm dostlara bir uyarım var. Mediafire ya da başka paylaşım platformlarına yüklediğiniz dosyaların isimlerini değiştirin. Uyduruk isimler verin dosyalarınıza. Örneğin Fantastic Four 006 nolu sayı için FNTFR 006(CD).rar gibi bir isim verin - Orjinal ismi muhafaza ederseniz telif hakkı vs... nedenleriyle gereksiz yere hesabınız bloke olabilir.

Son düzenleme:

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,446
8,391
İzmir
FF Düzenleme

Yeni sayılar için teşekkür ederim, sevgili darkwood.

Bu düzenlemeyle tüm Fantastic Four paylaşımları tek başlık atında toplanmış oldu. Tüm sayılara ana mesajdaki linklerden ulaşmak daha kolay olacak.

Bu arada 21-25 ve 26-30 arası sayıları içeren iki linkte sorun var gözüküyor. İlgilenebilirsen çok memnun olurum.

Bir de unutmadan yabancı dilde çizgi roman paylaşımı yapan tüm dostlara bir uyarım var. Mediafire ya da başka paylaşım platformlarına yüklediğiniz dosyaların isimlerini değiştirin. Uyduruk isimler verin dosyalarınıza. Örneğin Fantastic Four 006 nolu sayı için FNTFR 006(CD).rar gibi bir isim verin - Orjinal ismi muhafaza ederseniz telif hakkı vs... nedenleriyle gereksiz yere hesabınız bloke olabilir.

Göstermiş olduğun ilgi ve yardımlardan dolayı çok teşekkür ederim, sevgili direnc11. Konuların tek bir başlık altında toplanması benimde çok istediğim bir durumdu. Yeni paylaşımları bu başlık altında vermeye çalışacağım. (Başarabilirsem tabii. Biliyorsunuz ben biraz teknoloji cahiliyim.) Bahsettiğiniz linklere baktım, bende bir sorun gözükmüyor ama tekrar bakacağım. Herkese bol çr dolu günler diliyorum. Sevgi ve saygılar.