House of M - Avengers (2008)

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,695
hmavengers.jpg

rynirex

Yeni Üye
20 Ocak 2012
14
5
emeğine sağlık dostum

bu house of m hakkında biraz bilgi verebilmen mumkunmu , x men serisini toparlamya calışırken karşılaştım biraz kafam karıştı doğrusu

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,555
Midgard
emeğine sağlık dostum

bu house of m hakkında biraz bilgi verebilmen mumkunmu , x men serisini toparlamya calışırken karşılaştım biraz kafam karıştı doğrusu

Türkçe olarak basıldı. Marmara Çizgi tarafından. Çeviri ve balonlaması yapıldığı zaman okumuştum. Konusunu kitap tanıtımından alıntı yapayım.

Avengers ve X-Men, gerçekliği değiştirebilen mutant güçleri Marvel Evreninin dokusunu zedeleyen Scarlet Witchin kaderinin ne olacağına karar vermek üzere bir araya gelirler. Kahramanlar eski takım arkadaşlarının hayatı üzerine tartışırlarken, bir beyaz ışık dalgası hepsini içine alır. Bir an içinde bütün Marvel Evreni sonsuza dek değişir!

House of M eskisinden çok farklı bir dünyadır. Magnetonun demir eli ve çocukları Quicksilver ile Scarlet Witchin yönetimindeki mutantlar artık insanoğluna hükmetmektedirler. Mutant hakimiyetine karşı direnmek amacıyla farklı yerlere dağılmış sadece birkaç kahraman grubu bulunmaktadır. Dünyanın olması gerektiği halini hatırlayan tek kişi Wolverineken kahramanların House of Mi nasıl alaşağı edecekleri de büyük bir soru işaretidir.