Dark Avengers ve Mighty Avengers Baskıları

Atameric

Yeni Üye
28 Ocak 2022
5
14
Gerekli Şeyler bu serilerin bir daha basılmayacağını açık bir şekilde belirtiyor. Acaba elinde bu serilerin taraması ya da çevirisi olan üstadlarım var mıdır?
Ayrıca yayınevlerinin bu değerli serilerin yayın haklarını satın alıp baskıları bitince bir daha baskı yapmamaları ve Türkçe çizgi roman severleri mağdur etmeleri konusunda siz değerli üstadlarımın fikrini çok merak ediyorum...

Son düzenleme:

haziran

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,248
3,537
Gerekli Şeyler bu serilerin bir daha basılmayacağını açık bir şekilde belirtiyor. Acaba elinde bu serilerin taraması ya da çevirisi olan üstadlarım var mıdır?
Ayrıca yayınevlerinin bu değerli serilerin yayın haklarını satın alıp baskıları bitince bir daha baskı yapmamaları ve Türkçe çizgi roman severleri mağdur etmeleri konusunda siz değerli üstadlarımın fikrini çok merak ediyorum...

Bu yayınlanan kitaplar çıktığı dönemde inanılmaz derecede yavaş sattı. Sanıyorum 2000 baskı yapılmıştı ve 3-4 senede zor bitti. Bu denli yavaş satılan kitapları haklı olarak yayınevi tekrar basmayı hiç bir zaman planlamadı. Gel görelim bu sefer baskısı bitince kıymete bindi :)