Red Wolf 001-006 (2016)

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,824
52,199
Kendi Koltuğunda
Red Wolf 001 (2016)
Red Wolf. Marvel’ın ilk kızılderili süper kahramanı olan Red Wolf, 70’lerden beri kendi serisine kavuşmamıştı. Nathan Edmondson, Dalibor Talajic ve Jeffrey Velegge tarafından sürdürülecek olan seri, Secret Wars bitimiyle başlayacak.

Zaten Red Wolf’un doğum yeri de Secret Wars’ın ta kendisi. Bildiğiniz gibi Marvel yeni event’inde Battleworld adı verilen bir dünya yarattı. Bu dünyanın her bir köşesi, farklı bir alternatif evren hükmünde. Bir tarafta tüm mensupları Stark zırhları içinde yaşamak zorunda olan bir ülke var (Armor Wars), bir tarafta Ultron’lar ve zombilerin terör estirdiği vahşi topraklar var (Age of Ultron vs. Marvel Zombies), bir tarafta ise Amazon-vari sırf kadınlardan oluşan bir topluluk var (A-Force). Bunların hepsi Marvel’ın “ekibimizin aklına gelen, canının istediği her şeyi yapıyoruz, bakalım ne tutacak?” yaklaşımının sonucu.
[url=http://hizliresim.com/R3qkE7][/URL]
İNDİRMEGA Kendi uploadım
DEVAMI GELECEKTİR DOSTLAR

Son düzenleme:

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,896
Ellerine sağlık dostum. Dün koymuş olduğun birinci sayıyı bir solukta okudum. Bugün de aynı keyifle 2. sayıyı okuyayım :)

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,824
52,199
Kendi Koltuğunda
Ellerine sağlık dostum. Dün koymuş olduğun birinci sayıyı bir solukta okudum. Bugün de aynı keyifle 2. sayıyı okuyayım :)
Keyifli okumalar da ben okuyamıyorum sadece paylaşmak için bunları hazırlayıp cbr formatına çevirip siz mutlu olun diye megaya upload ettim keyifli Zoralet eşliğinde okumalar şimdi 3ü paylaşacağım .

Son düzenleme:

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,896

Keyifli okumalar da ben okuyamıyorum sadece paylaşmak için bunları hazırlayıp cbr formatına çevirip siz mutlu olun diye megaya upload ettim keyifli Zoralet eşliğinde okumalar şimdi 3ü paylaşacağım .

Tekrar ve tekrar Allah razı olsun senden dostum. Maalesef zoraletim yok o yüzden çay eşliğinde okuyorum :)

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,824
52,199
Kendi Koltuğunda
1den 4 e kadar upload ettim kimsenin hoşuna gitmemiş galiba elimdekileri upload etmeye uğraşmayayım hani boşa zaman gitmesin ve konu kirlilği olmasın diye...

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,043
20,204
Kamlançu
Sevgili Beymelikli18, diyarımızdaki paylaşımlar kimsenin kendini tatmin etmesi için yapılmıyor. Benim paylaştığım Türkiye Çocuk Dergisi 15 indirmede kalıyor diye paylaşım yapmayayım mı? Konuyu açalı daha birkaç saat olmuş, ilgi görmüyor diye şikayet etmek de nedir? Gündem yoğun, insanların işleri güçleri var, biraz bekleyin bakalım. Olmazsa konuyu kaldırırım, sıkıntı etmeyin :) (Bunu espri olsun diye söylüyorum, yoksa despotluk filan diye kullanmaya kalkarlar filan, ne olur ne olmaz. :D )

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,824
52,199
Kendi Koltuğunda
Sevgili Beymelikli18, diyarımızdaki paylaşımlar kimsenin kendini tatmin etmesi için yapılmıyor. Benim paylaştığım Türkiye Çocuk Dergisi 15 indirmede kalıyor diye paylaşım yapmayayım mı? Konuyu açalı daha birkaç saat olmuş, ilgi görmüyor diye şikayet etmek de nedir? Gündem yoğun, insanların işleri güçleri var, biraz bekleyin bakalım. Olmazsa konuyu kaldırırım, sıkıntı etmeyin :) (Bunu espri olsun diye söylüyorum, yoksa despotluk filan diye kullanmaya kalkarlar filan, ne olur ne olmaz. :D )
konuyu yanlış anlamışsın ingilizce olduğu için benim ilgimi çekmemiştir sadece ilgi duyanlar için hazırlayıp cbr haline getirdim yoksa isteyen beğenir beğenmez sen bile bir konu açtığında serzenişte bulunuyordun hatırlasana teşekkürlere kızıyordun değişik mesaj yazmamızı istiyordun ihatırlasana ben onuda istemiyorum konu kirliliği olmasın diye yazdım yazdığım mesajı iyi okusaydınız anlardınız hani uğraşmayayım diye yazdım zaten Türkçe değil benimde ilgimi çekmiyorda hani sevenleri varsa diye yoksa paylaşmalarımız gönüllük esasına dayanıyor.Ben şikayet falan yazmadım siz öyle anlamışsınız.

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,896
Bir süredir bakamamıştım ama hoşumuza gitmiyor olur mu hiç hocam. Valla bayıla bayıla okuyorum.

Ellerine sağlık, çok teşekkürler..