Martin Mystére Lâl Kitap Klasik Maceralar Dizisi 003d - Teotihuacan'ın Gölgesi

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,070
Sarıyer
Değerli Dostlarım;

dün hata ile Tombraks yerine Martin Mystere linki verince aranızdan 8 kişi bu sayıyı Tombraks yerine indirmiş oldu. Hata için tekrar özür dilerim.

Bir önceki sayıda "Kader Kafatası" olarak başlayan senaryosu Castelli'ye çizimi Villa'ya ait içinde Meksika ve kültürüne ait bilgiler de barındıran macera bu sayıda da devam ediyor. Mexico City'ye giden Martin, Java ve Diana orada Martin'in eski bir dostu ile karşılaşırlar. 3. Cildi bitirmiş olduk böylece, haftaya kısmetse 4. cilde başlayacağız.

Sevgi & Saygı

izgidiyar01aja.jpg

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,846
137,215
Martin'le yine gizemlere dalacağız...
Eline sağlık dostum,teşekkür ederim.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,735
44,031
denize sıfır
arkada gecekondu mahallesimi var sobalar yanıyor.:)eline sağlık üstad ayın kahramanıda olacağını düşündüğüm martine hızla dalıyorum.teşekkürler..

savok

Admin
30 Eki 2009
19,993
83,688
Kasımpaşa
Demek en hızlı sekizin içindeyim..
Dün akşam indirdim, bu akşam teşekkür ederim.
Sevgi ve saygılarımla..

Şükrü

Çeviri & Balonlama
16 Şub 2011
1,286
2,169
Far Far A Way
Eline sağlık abi. Bu güzel Martin'le göz doldurduğun için. Aslında benim bilgisayarda vardı çünkü yanlışlıkta koyduğunuz zaman indirmiştim :)

valeron41

Süper Üye
2 Kas 2009
748
145
bir nrş kliniği
ilk 3 cildi soluksuz okuyoruz...Stonehenge nasıl yer alacak macerada onu merak ediyorum..4. cildi sabırsızlıkla bekleyeceğiz üstad...ellerin dert görmesin...

Futurama

Kıdemli Üye
8 Eki 2013
128
274
Ellerinize sağlık. Biliyorum dosya boyutunu en aza indirmeye çalışıyorsunuzdur belki ama dosyanın boyutu 120 MB. bu kadar büyük bir dosyayı mediafire a yüklemek de indirmek de ayrı bir dert dosyaları parçalara bölüp yüklemenizi tavsiye ederim.2 saattir bu dosyayı indirmeye çalışıyorum tarayıcı üzerinden indirdiğim için hata oranı çok fazla oluyor bir de dosya boyutu çok yüksek bu şekilde nasıl indireceğim bilemiyorum.