Maxi Martin Mystere 3 (İmkansızlıklar Dedektifleri, Viril'in Gücü)

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,346
65,196
mXNoWY.jpg

Bir çizgi roman daha ölümsüzleşti. Keyifli okumalar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

yolbulduran

Onursal Üye
16 Nis 2011
255
699
Yaşlı Kurt'tan Renkli Zagor'ların artık gelmeyeceğini öğrenince, tek avuntum Martin Mystere'lerin devam ediyor olması. Teşekkürler

Pertev

Çeviri & Balonlama
1 Ara 2017
522
6,222
Martin çevirisi öyle herkesin yapabileceği bir şey değil...
Tebrikler, teşekkürler...

ihtiyardost

Onursal Üye
12 Kas 2010
3,346
65,196

Ustam siteyi didik didik aradım ama bulamadım... Linkini vermeniz mümkün mü? Şimdiden teşekkür ederim...

Şimdi paylaştıklarımı taradım. Ben de bulamadım. Bulan olursa lütfen linkini versin. Eğer paylaşmadıysam da uygun bir zamanda paylaşırım. Nisan Yağmuru sözü.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa

Ustam siteyi didik didik aradım ama bulamadım... Linkini vermeniz mümkün mü? Şimdiden teşekkür ederim...

Şimdi paylaştıklarımı taradım. Ben de bulamadım. Bulan olursa lütfen linkini versin. Eğer paylaşmadıysam da uygun bir zamanda paylaşırım. Nisan Yağmuru sözü.

Pazartesi günü farkettim.
Efsanevi Martin Mystere ve Dev albümler ile Martin'in ana sayfasında onlarca konu uçmuştu.
8 ciltlik efsanevi maceralar ve 13 sayılık dev albümler ile nisan yağmuru dostumuzun açtığı maxi'leri ben de çok aradım.
Ama yok.
Sanırım hepsini yeniden yükleyeceğiz.
Belki de yeniden tararız.
Ama sebebini hala anlamış değilim.
Ve asıl korkum başka yerlerde de farkına varamadığım kayıplar var mı?!.

extreme

Çeviri & Balonlama
5 Eyl 2012
785
5,378
Digerleri yüklendi ama halen Maxi Martin 2 görünmüyor arkadaslar kimse de yok mu acaba?

extreme

Çeviri & Balonlama
5 Eyl 2012
785
5,378
Vardir mutlaka birinde vardir :) Martin krizine girdim yine Altan üstat yeni sayiyi dört gözle bekliyorum.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir