Martin Mystere Tay Yayınları Süper Albüm Sayı 32 - Kehanet

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,692
TAM 35
86512507.jpg

Alternatif Link

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Önemli bir eksiğimiz daha tamamlandı, teşekkürler atikos35, teşekkürler Mehmet Ali, İzmir'e sevgiler ellerinize sağlık.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,808
Bilimadamları, korkuyu yenmenin sırrını çözdü; bu buluş, cesaret haplarına ilham verecek gibi görünüyor.

Araştırmacılar, cesaret isteyen faaliyetler yapıldığında beynin sgACC adı verilen bölümünün aktif hale geldiğini ortaya çıkardı. Yapılan açıklamada, bu yeni buluşun fobileri yenme tedavilerinde kullanılabileceğini belirtildi.

Yılan fobisi olanlar ve olmayanların katıldığı deneylerde, iki grubun beyin aktivitelerinin farklılaştığı gözlendi. "Neuron" dergisinde yayınlanan araştırmayı yürüten İsrail'deki Weizmann Bilim Enstitüsü'nden Doktor Yadin Dudai: "Çalışmalarımız beyindeki sgACC seviyesinin yüksek tutulmasının korkuyu yenmede büyük rol oynadığını gösterdi," şeklinde konuştu.

Bilim adamlarınca bir adım atılmış da, forumdaki "teşekkür edip katılımcı olursam hep bir şeyler beklerler" korkusu için adım atılabilecek mi? Siz karar verin.

Teşekkürler, eline emeğine yüreğine sağlık tabiki kardeşim.

Son düzenleme:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,518
İzmire selam dostlar .Güzel bir birliktelik meyvesini vermeye devam ediyor.Sağolun.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,543
Sayın Mehmet Ali , Bu siteye giriş iznimiz yok , başka bir siteye upload edebilir misiniz? Herşey için teşekkürler.

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
Sayın Mehmet Ali , Bu siteye giriş iznimiz yok , başka bir siteye upload edebilir misiniz? Herşey için teşekkürler.

Megaupload sitesine erişim, dns ayarlarında yapacağınız basit bir işlemle mümkün olmaktadır, konu forumda açıklanmıştır, kısa bir arama yaparak bulabilirsiniz. Alternatif link isteklerine genel olarak sıcak bakmıyoruz, bunca emek verilmişken verilen linkten indirme zahmetine katlanmayıp alternatif istenmesi hoş olmuyor. Lütfen yukarıdaki açıklamalar doğrultusunda biraz araştırma yapınız, megaupload sitesinden indirme yapmak çok zor değil, yine de indiremezseniz bana özelden ulaşın yardımcı olurum.

Son düzenleme:

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,543
Sn kroker , evet dns ayarlarını değiştirerek Megaupload sitesine erişim sağlayabildim. Daha evvel de denemiştim ama firewall engeline takılmıştım. Uyarınız için teşekkürler.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
emekler için teşekkürler,emeğin değeri ölçülemez.

Son düzenleme: