Martin Mystere Tay Yayınları Süper Albüm 20 - Altın Geminin Sırrı

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,673
TAM 35
t0001.jpg

Dün sevgili dostumuz Atikos35 ile bir araya geldim.Bana tam bir koli dolusu kitap verdi.Bu seriden de bir sürü kitap var bunların içinde. Bir çizgi roman tutkunu için bu durumun ne anlama geldiğini tahmin edebiliyorsunuzdur. Bu aziz dostumuzun yaptığı bu büyüklük bana forumumuzun nasıl sıcak dostluklara sahip olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.Sevgili Atikos35 kendisinin isminin geçmesini dahi istemedi. Ama bu ve bir aksilik olmazsa paylaşacağım diğer kitaplar bu yüce gönüllü dostumuza ait.En azından içten bir sağolu hak etmiyor mu sizce?:31:​

Moderatör tarafında düzenlendi:

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,515
Hem Mehmet Ali hem Atikos35 fazlasıyla teşekkürü hak ediyor.Ah mehmet Ali evlerimiz keşke yakın olsaydı bende de çok taranacak kitap var ama bende zaman yok ...Hepsini sana verirdim.Yani üzerine yıkmak gibi olmasın yanlış anlaşılmasın...

Kroker

Süper Üye
27 Nis 2009
1,742
2,225
İşte bu forumun başardığı en önemli şey; kirlenen, ilişkilerin çıkarlara dayandığı, bencil dünyada bir şeyleri karşılık beklemeksizin paylaşma, candan, gönülden dostluklar, bu forumu seviyorum. Teşekkürler Atikos35, teşekkürler Mehmet Ali.

Mehmet Ali

Süper Üye
1 May 2009
3,351
53,673
TAM 35
Sevgili abilerim insanımızın kaybolmaya başlayan özelliklerinden biri değil mi gönülden paylaşmak?İnsan okuduğu beğendiği bir kitabı niçin dostlarına vermesin onların da okumasını sağlamasın?Bu forumun bir benzeri daha yok.Sizler gibi kıymet bilir dostlarımız her geçen gün artıyor asıl siz sağolun var olun.sevgili Altay abi kitaplarını zevkle tarardım.Hele sevgili dostumuzun verdikleri bir bitsin:D

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Nedense gözlerim doldu,
bir garip oldu içim
geçenlerde birisi bırak bu çizgi dünyasını
dön gerçek dünyaya
dedi, ama hangisi gerçek
ya da ben hangisinin gerçek olmasını istiyorum
keşke hepimiz sağlıklı olsak,
keşke hepimizin işleri tıkırında olsa
keşke hepimiz sevdiklerimizle birlikte olsak
ve hep böyle bir dünyada yaşasak
ütopya dedikleri nedir ki
İşte bu...
Umarım abartmamışımdır.
...
Sevgiye var olduk sevdik sevildik
Kavgalara girdik öldük dirildik
Bir anlam fırını içinde piştik
Anlamlı güzeli sever gideriz.
...

Son düzenleme:

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,096
Atikos35 dostumuza verdiği kitaplar için Mehmet Ali dostumuzada bu kitapları emek harcayarak bize ulaştırdığı için çok teşekkürler

Sinbad

Süper Üye
12 Mar 2009
972
1,164
Yukarıda anlatılması gerektiği gibi anlatıların duyguların forumumuzda hiç ama hiç kaybolmamasını bütün kalbimle diliyorum.İki değer biçilemez Yüce gönüllü Dostumada bu güzel işbirlikliği için çok ama çok teşekkür ediyorum.Sağolun varolun.

atikos35

Onursal Üye
3 Ağu 2009
561
11,711
Ortaokul ve lise yıllarında arkadaşlarımızla kitap paylaşımı yapardık. Birbirimizde ne kitap varsa okul önünde buluşur , değiş tokuş ederdik. Kitap, arkadaşlığın önüne geçmezdi. Birbirimize sende yoksa vermem hiç demedik. Geçmiş zaman güzel anılardı.
Şimdi bakıyorumda tarih tekerrürden ibaretmiş hakikaten.:)

Güzel memleketimin serin bir akşamı Mehmet Ali ile sanki maziyi anar gibi bir lise önünde buluştuk. Sanal ortamı, sanal isimlerimizi bir kenara bırakıp kısıtlı süremizde tanıştık, tokalaştık , sohbet ettik. Mehmet Ali'ye arada klavye olmadan Sitemizde bulunan her arkadaşın , büyüğümüzün, küçüğümüzün adına şöyle ağız dolusu bir teşekür etmenin keyfini yaşadım. İyiki varsın be Mehmet Ali..

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,307
49,877
NeverLand
Birbirimize sende yoksa vermem hiç demedik.

Aslında forumumuzun felsefesini de anlatan cümle budur.
Ben de diyorum ki: "Ben okudum, sen de oku."
Bunun altından dağ gibi bir ego çıkartabilenlere "Helal olsun." demekten başka bir şey gelmez elden.
Kollektif paylaşım için her ikinize de çok teşekkür ederim.
Umarım örnek alacaklar çıkar.

bortecinefb

Süper Üye
12 Ara 2009
2,815
4,396
Deliler Köyü
Nurettin geldi aklıma birden, komşumuzdu, babası vefat etmişti, çocuktuk o zamanlar ama o yaşta bile geçim sıkıntısı çektiklerini kavrayabiliyordum, Teksas ve Tommiks ikisi birarada olan ciltlerin hastasıydı, iki kuruşu olsa gider onlara yatırırdı. Sürekli takas ederdik onunla. Birgün benden yüklüce bir miktarda kitap almıştı ama benim ondan alacağım okumadığım sayı yoktu, olsun dedim oku sen bendekileri olmaz dedi ve o zamanların ganimeti sayılan bir torba misketi uzattı bana...
Şimdiki çocuklara gerçekten üzülüyorum, sanırım daha evvelde yazmıştım, ne gönüllerince koşturup top oynayacakları arsalar kaldı, ne oynayacak misketleri, çizgi roman bile çocukluğumuzdaki gibi değil ne yazık ki...

Kitap ve tarama için hem atikos35'e hemde Mehmet Ali dostumuza teşekkürler. Ayrıca bu kollektif davranışa :31:

Son düzenleme:

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,690
4,845
Çok yüce dostluk çok muhteşem bir dayanışma.Zamanımızda kaybolmuş olan insani bir arkadaşlık kardeşlik örneği çok teşekkür ederim her ikinize de...

kronos_55

Aktif Üye
23 Şub 2010
436
89
Atikos35 çok ender görülen birşey yapmışsın çünkü insan çizgiroman seviyorsa asla kolay kolay başkasına çizgiromanlarını vermez bu onun için bir eziyettir:) ben de 800 e yakın kitap var ama benim oturduğum şehir ufak ben karşılıklı olarak hem vermek hem almak isterim çizgiroman okumayı çok seviyorum hele çizgiroman olursa sakın bana dokunmayın:) inşallah karadenizden olan arkadaşlar ile tanışırım bu arada mehmet ali kardeş emeğine sağlık

çok güzel bir dostluk örneği kutlarım

emeğine sağlık yazacak birşey bulamıyorum:))

Moderatör tarafında düzenlendi:

Nitr0

Süper Üye
6 Ocak 2012
211
225
sevgili arkadaşlar, emekleriniz ve paylaşımınız için çok çok teşekkür ederim.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,399
İzmir
Yorumları okudum da, sanırım foruma üye arkadaşlarımızın ve benim, geçmişe olan özlemleri hiç bitmeyecek. Onların yazdıklarını okuyunca çr okuduğu için çevresince dışlanan, ama bir o kadar da güzel dostluklar kuran binlerce insan aklıma geldi. Çok teşekkürler arkadaşlar, iyi ki varsınız.