Martin Mystére Lâl Kitap Klasik Maceralar Dizisi 019d - Küçük İnsanlar

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,338
hiçbiryerde :)
Az gittim uz gittim.
Dere tepe düz gittim.
Çayır çimen geçerek,
Lale sümbül biçerek,
Soğuk sular içerek,
Altı ayla bir güzde,
Bir arpa boyu yol gittim.

Arpa boyuyla da olsa gidiyoruz işte.
İlginç maceramız devam ediyor, az kaldı,
sonrasında daha ilgi çekici bir konu olacak:

Moderatör tarafında düzenlendi:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,946
denize sıfır
Martin'deki silahın plastik olanı vardı bende.:) Ama onunla çok uzaylı indirmiş, ufo düşürmüştüm. Teşekkürler gülen adam..

okan1964

Onursal Üye
27 Ağu 2012
689
933
Sayın Yeryüzü, Vaktiniz müsait olursa bir ara 15.ci cildi de sizin taramanızla okumak isteriz. Sanırım onu bir başka arkadaş çift sayfalı olarak hazırlamış ve tarama kalitesi biraz düşük gibi..

saygılar, kolay gelsin.

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,071
Başlık "Küçük İnsanlar" ama paylaşımın kendisi büyük,elinize sağlık,teşekkürler.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Dostum, sevgili arkadaşım, bu yeni yükleme mi yoksa yenileme mi anlayamdım, ben yine de çok teşekkür ederim. Sevgiler.

yolbulduran

Onursal Üye
16 Nis 2011
255
699
Martin Mystere konusunun diğerlerinden farklı olarak klasörlere ayrılması kafamı karıştırdı. Yeni çıkan bir Martin taraması olup olmadığını anlamam çok zor oluyor.

ZagorSever1

Kıdemli Üye
21 Ara 2014
135
356
Bu dosya.co sitesinden bir şey indirilmiyor. Ayın 25 inde indirmeyi denedim o gün bu gündür bilgisayar sapıttı. Sürekli kendi kendine reklam siteleri açılıyor. Bir yere tıklıyorum yine kendi kendine alakasız siteler reklamlar açılmaya başlıyor. Virüs taraması yaptım combo fix'le taradım yine düzelmedi. CinemaP diye bir şey ne haltsa artık boyna açılıp duruyor. Sistem geri yükleme yaptım ayın 23'üne düzelir umarım. Bu dosya.co sitesinde sorun var daha önce de aynı şeyler olmuştu bilginiz olsun.

palio68

Guest
4 Ağu 2012
1,338
26,069
Bursa
Bu dosya.co sitesinden bir şey indirilmiyor. Ayın 25 inde indirmeyi denedim o gün bu gündür bilgisayar sapıttı. Sürekli kendi kendine reklam siteleri açılıyor. Bir yere tıklıyorum yine kendi kendine alakasız siteler reklamlar açılmaya başlıyor. Virüs taraması yaptım combo fix'le taradım yine düzelmedi. CinemaP diye bir şey ne haltsa artık boyna açılıp duruyor. Sistem geri yükleme yaptım ayın 23'üne düzelir umarım. Bu dosya.co sitesinde sorun var daha önce de aynı şeyler olmuştu bilginiz olsun.

Bahsetiğiniz konuyu az önce indirdim herhangi bir sorun görünmüyor sizin pc sisteminizde bir sorun var galiba.

x57r4U.png

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Daha önce paylaşılmış olsa da olmasa da okumadığım bir macera
ve bu pırıl pırıl düzenlemeyle bu sefer kesinlikle ve keyifle okuyacağım.
Emekleriniz için teşekkür ediyorum sevgili "yeryüzü" kardeşim;
saygılarımla...

bayrakzaf.gif

ZagorSever1

Kıdemli Üye
21 Ara 2014
135
356

Bahsetiğiniz konuyu az önce indirdim herhangi bir sorun görünmüyor sizin pc sisteminizde bir sorun var galiba.

x57r4U.png

Bendeki sorun yeşil dosyayı indir yazısından dolayı oluyordu sanırım ordan indirmeye çalıştığım için alakasız bir şeyleri bilgisayara istemediğim halde yüklemiş. Dosya.co sitesinin yine bir şekilde şeytanlığı. Kocaman yazıyla yeşil renkle dosyayı indir diyerek insanları yanıltarak bilgisayara böyle virüs sokmaları tamamen ahlaksızlıktır.